Koncert

The Unholy Preachers + Sour Bitch - Praha

13.01.2018, 19:00, Praha, Klub 007 Strahov


Přidat do Google kalendáře

The Unholy Preachers + Sour Bitch - Praha Vloženo: 21.11.2017, martin
Křest EP Fuckin´ Amen Baby III.

Porodní křeče trvaly o trochu déle, než se očekávalo, ale nakonec je TO přeci jenom venku. S úlevou oznamujeme, že se pražské nesvaté stolici speed rock´n´rollu podařilo dotáhnout vinylovou EP trilogii Fuckin’ Amen Baby ke zdárnému konci a závěrečný, monumentální křest proběhne třináctou lednovou noc, kde jinde než na božské Sedmičce.

Achtung Achtung! Doporučujeme rozhodně neprošvihnout. Nejen, že velmi výjimečně část koncertu odehraje bývalý kytarista, šéf šéfů, Mr. Kuba Zámrský, ale bude se jednat o poslední koncert před výraznou tvůrčí pauzou, protože Zvrhlí Kazatelé potřebují zamakat na nové desce a vůbec se rozhodnout, jakým směrem se tenhle chlastem poháněnej kočár bude řítit dál.

Drahým hostem show bude autor kulervoucího kytarového sólíčka z nového EPčka, mladý pán Tomáš Hamernik, v hudebním světě známý z bombastických Dirty Blondes.

Warning Warning! Very very speciálním hostem večera (ne, zde se nedá použít slovo "support" v obvyklém smyslu slova) budou divé ženy Sour Bitch, masakrální punk rockové natíračky všeho a všech, kteréžto slaví wow 10 let a při té příležitosti do nás hodlají napumpovat hity tutový z nové desky Tough Love a svým kolegáčkům slavnostně pokřtí jejich třetí, černé, kulaté EP děťátko.

Jako vždy se o afterparty postará Mr. Plasťák, DJ všemi kvalitními punk rocky mazaný.

Vaše poslední rozhřešení je na spadnutí. Přijďte nebo zůstaňte zalezlí navždy.

Ticket 130,-

http://bandzone.cz/theunholypreachers
www.facebook.com/TheUnholyPreachers
http://bandzone.cz/sourbitch
https://www.facebook.com/sourbcz