Koncert

Michal Hrůza - Sám se sebou Tour 2018 - Dobříš16.03.2018, 20:30, Dobříš, Kulturní Dům


Přidat do Google kalendáře

Michal Hrůza - Sám se sebou Tour 2018 - Dobříš Vloženo: 13.02.2018, martin
VYPRODÁNO!!!

Společenský sál KD, pátek 16. března od 20.30 hod. Vstupné: 250,- Kč (předprodej); 300,- Kč (na místě). Předprodej vstupenek v Trafice u Davida, Dobříš. Rezervace vstupenek pro zájemce mimo Dobříš na tel.: 318521302.

Osobnost české hudební scény. Zpěvák, skladatel a textař, zakládající člen a dlouholetý frontman skupiny Ready Kirken, pro kterou složil a napsal více než padesát písní a textů. V roce 2006 se vydal na sólovou dráhu a založil Kapelou Hrůzy, se kterou od té doby vydal již sedm studiových alb.
Michal Hrůza slaví 20 let na české hudební scéně, a tak si k narozeninám nadělil desku „Sám se sebou", s kterou se vydal na koncertní turné. „Sám se sebou je stav, který je dobré někdy zažít. Často jsme v kolotoči, že kolikrát ani nevíme, co je správně a co není správně. Toto album je o tom, co člověk může prožívat, když je sám se sebou a má čas věci promyslet a vycítit," popisuje Hrůza leitmotiv nového alba.
Jsme rádi, že Dobříš nebude v narozeninové tour chybět. Michal Hrůza u nás odehrál řadu koncertů jak se svou první kapelou Ready Kirken, tak posléze i se svou současnou Kapelou Hrůzy. Není proto divu, že Michal má na Dobříši řadu věrných i nových fanoušků, kteří se na jeho koncert velmi těší.