Koncert

Vladivojna La Chia & 4Trio - Brno24.04.2018, 20:00, Brno, Husa na provázku


Přidat do Google kalendáře

Vladivojna La Chia & 4Trio - Brno Vloženo: 24.02.2018, martin
Srdečně vás zveme na jarní pokračování koncertního turné k albu 8 hlav šílenství.
Vladivojna La Chia se svým pětičlenným 4Triem navazuje na velmi úspěšnou sérii koncertů
z podzimnu 2017.

4Trio je zkratka pro pětičlenné akustické čtyřtrio zpěvačky a skladatelky Vladivojny.
Kapela s desetiletou tradicí je vyjímečná svým svérázným a pestrým přístupem ke skladbám, které Vladivojna skládá jak sama pro sebe, tak také pro film a divadlo.
Součástí tohoto 4Tria jsou brilantní zkušený kytarista Aleš Bajger, výrazná viollončelistka Terezie Kovalová, která Vladivojnu doprovází od svých 16 let, charismatická chansonová zpěvačka Sylvie Bee a nově také bubeník Luboš Pavlík.
Vladivojna se svým 4riem hraje dynamickou nadžánrovou hudbu, ve které se snoubí křehká intimita s temperamentem a místy až brutální divokostí. To vše za výhradního doprovodu akustických nástrojů. Kapela je za dobu své existence natolik dobrodružným celkem, že se velmi ráda a nečekaně pouští během koncertů do odvážných improvizací od opery, fada až po zběsilý punk. Občas Vladivojna pro zpestření vytáhne svého oblíbeného humra nebo trombonku a to se pak dějí věci…


OHLASY NA KONCERTY VLADIVOJNY LA CHIA A 4TRIA

Jáchym Topol / spisovatel
Vladivojna La Chia je při vší své sdělnosti a otevřenosti naprosto svérázná a nepřehlédnutelná zpěvačka, básnířka, tanečnice... Emoce, energie a sdělení, to je základ její hudby a pěveckého výrazu, který u nás snad nemá obdoby. Přičemž celý ten tryskající vulkán jejího hlasu a muziky, ač je sexy a proklatě současný, nezavání podbízivostí. Vladivojna La Chia je totiž originál a k tomu patří odvaha - laťku si nasadila pořádně vysoko.

Vašek Muller / dramaturg Hradecký slunovrat
Vladivojna je nádherná a uhrančivá, celý ten