Koncert

Mosh Party - Trutnov

31.03.2018, 17:00, Trutnov, Hospoda Voletiny


Přidat do Google kalendáře

Mosh Party - Trutnov Vloženo: 13.03.2018, martin
Křest nového alba "About Us Without Us" kapely EXORCIZPHOBIA
Vydání našeho nového alba se kvapem blíží a bez pořádný párty, kde to všichni zapijem a řádně zapaříme, se to prostě neobejde! 31.3. Sál hospoda Voletiny - Kromě nás se můžete těšit na tyhle bandy...
------------
LAID TO WASTE - Tahle česko-americká úderka vlítla na českou thrashovou scénu jako svěží tornádo a jejich dvě skvělé desky (Counterattack -2015 a Mental Decay-2017) je vystřelily na výslunní, ze kterýho je jen tak něco nesejme. Technickej speed/thrash nejvyšší kvality, k vidění poprvý v našich končinách - to si prostě nesmíš nechat ujít!!
https://www.facebook.com/laidtowastethrash/
http://bandzone.cz/laidtowaste
--------------------------------
PASTY CLAN (AUT) - Rakouská parta řádnejch hovádek z Linze, drtící vysoko-oktanovej rock'n'roll se na nás přijede podívat do Trutnova a sfoukne nás hned dvakrát, na křtu i Afterparty. Připravte se na řádnej fičák dámy a pánové!
https://www.facebook.com/PastyClan/
https://pastyclan.bandcamp.com/
--------------------------------
THE ITALIAN WAY (DE) - Thrashový komando z Karlsruhe na svým prvním výjezdu po Čechách. Jejichmuzika je prošpikovaná zajímavejma nápadama a vysoce energická show Vás zaručeně dostane.
https://www.facebook.com/theitalianway/
https://theitalianway.bandcamp.com/
-------------------------------
BRAINDEAD - Je vůbec potřeba představovat tyhle rošťácký JiČíňany? Naši bratři ve zbrani, pokud se zbraní myslí flaška něčeho vostřejšího, na křtu prostě nesměj chybět. crossover thrash mísící se s prvkama stoneru je na český scéně dost ojedinělá věc, posuď sám!
https://www.facebook.com/braindeadcz/
http://bandzone.cz/braindead
----------------------------
COLDBLOODED FISH - Pražský toxický rybičky přijedou poprvý zamastit do Trutnova. Parádní party thrash, kterej se ideálně hodí na tuhle oslavičku. Pívo a skejty s sebou!
https://www.facebook.com/coldbloodedfish/
http://bandzone.cz/coldbloodedfish
---------------------------
DEADKILLERS - Mladá thrashová krev z Letohradu. Hudebně i výrazem osmdesátky jak vyšitý. Tohle bude ve Voletinách fungovat!
https://www.facebook.com/deadkillers/
http://bandzone.cz/deadkillers
----------------------------
BLITZKRIEG BOYZ - Každej ví, že není jednoduchý nakopnout akci jako první. Když jsme přemejšleli, kdo se týhle role zhostí s grácií, tyhle místní bardi extrémního big beatu byli jasnou volbou...
http://bandzone.cz/blitzkriegboyz
--------------------------
VSTUPNÉ - 200 ,-
START AKCE 17:00