Koncert

MOST 20.0 - Praha

02.06.2018, 10:00, Praha, Mánesův most


Přidat do Google kalendáře

MOST 20.0 - Praha Added: 07.05.2018, martin
Už 20 let stavíme mosty mezi Čechy a Němci. Pojďte to s námi společně oslavit!

Jsme Česko-německý fond budoucnosti a v sobotu 2. června vás zveme na velkou sousedskou slavnost do samého centra Prahy, na Mánesův most!

Důvod k oslavě máme pádný. Pomohli jsme za poslední dvě desetiletí vytvořit nesčetně možností, při nichž se mohli Češi a Němci setkat, vzájemně se poznat a společně vytvářet skvělé věci. Přijďte se na most sami přesvědčit, jak tohle sousedství žije, a oslavit 20 let od založení Fondu s námi!

Těšit se můžete na hudební vystoupení českých a německých hudebních hvězd, vystoupí například kapely Kraftklub (DE), Mydy Rabycad (CZ), Itchy (DE), Never Sol (CZ), Xavier Darcy (DE) a další.

Most a jeho přilehlé okolí oživí netradiční divadelní kousky, akrobaté a performeři. Sami si budete moci vyzkoušet, jak funguje sklářská pec, kreativitu svou i svých dětí můžete pustit z uzdy v rukodělných dílnách. Že jste se vždycky chtěli naučit němčinu, ale nějak Vám ten jazyk neleze do hlavy? Ukážeme Vám, jak ho zvládnout zábavnou formou.

Můžete se seznámit s organizacemi, které aktivně přispívají k rozvoji spolupráce mezi Českem a Německem. Jsme si také téměř jistí, že to bude poprvé, kdy si budete moci zahrát fotbal na mostě s unikátním výhledem na Pražský hrad! Až Vám vyhládne, můžete vyzkoušet, jak se vaří a jak chutná u sousedů.

Přijďte, těšíme se na Vás!