Koncert

Zakázaný ovoce + Denoi + Ajdontker - Štěpánov

21.09.2019, 17:00, Štěpánov, Fotbalové hřiště

vstupenky


Přidat do Google kalendáře

Zakázaný ovoce + Denoi + Ajdontker - Štěpánov Added: 09.07.2019, martin

Dne 21.9.2019 se ve Štěpánově u Olomouce v areálu fotbalového hřiště představí trojice kapel zakázanÝovoce, Denoi a Ajdontker. Akce proběhne pod hlavičkou Štěpfestu a tím pádem navazuje na květnový festival a přináší tak do Štěpánova další okruh kulturního vyžití

zakázanÝovoce

14 let na scéně! Od roku 2005, kdy kapela vznikla, natočila 7 studiových alb, 15 videoklipů a odehrála přes 800 koncertů. Začátkem roku 2016 kapela zakázanÝovoce přišla s novou tváří a obměňuje sestavu. V březnu téhož roku kapela zveřejnila videoklip na nejstarší píseň kapely "Genocida". Před začátkem turné 1.5.2016 vypustilo zÝo další singl, který se také objevil na stejnojmenném albu Díky vám! Za pouhý měsíc videoklip „Díky vám!“ dosáhal na YouTube 100.000 zhlédnutí. Během léta 2016 se kapela představila na hlavní stage Masters of Rock a dalších velkých festivalech. Na podzim zakázanÝovoce odjíždí turné s kapelou HARLEJ a současně také turné k novému albu Díky vám, které pokračuje i na jaře 2017. V létě se zakázanÝovoce představilo na dalších známých festivalech jako např. Jam Rock, Přeštěnice a premiérově i slovenský TopFest nebo festival Slížovica kapely Horkýže Slíže ve slovenské Nitře. Na podzim 2017 se zakázanÝovoce stalo hlavním hostem velkého halového turné kapely HORKÝŽE SLÍŽE, která čítalo 25 koncertů. 16. března 2018 kapela vyjíždí na Šťastných 13 let tour, na kterém započne oslavy 13 narozenin. Ještě před turné dosahuje kapelní YouTube kanál 15 milionů zhlédnutí! V září kapelu doplňuje nová posila – kytarista Petr a zakázanÝovoce vyjíždí na podzimní turné 13 LET OFFLINE TOUR s kapelami Jaksi Taksi a By The Way, kde završí své 13. narozeniny. V roce 2019 se zakázanÝovoce vrací konečně po třech letech k původnímu hudebnímu žánru a v obměněné sestavě finalizuje dva nové singly, které volně navazují na připravované jarní OUTSIDER TOUR. Na turné se opět představí spřátelená kapela Jaksi Taksi a také hosté kapela IDIO & IDIO.

Denoi

Šílenství, který tě nenechá v klidu. Kluci kombinují elektroniku s metalem a výsledkem je naprosto fantastický Dance Metal. O tom, že jsou Denoi na té nejlepší vlně svědčí třeba to, že letos například supportovali velikány z Disturbed.

Ajdontker

Kapela, která ma projetou republiku křížem krážem. Může se pyšnit největšími festivaly u nás (Rock for people, Benátská noc, Sázavafest...), společnou šňůrou s Horkýže Slíže nebo třeba předskakování před Chinaski!