PETR MUK TRIBUTE I LETOS! KOUŘIMSKÝ FESTIVAL PŘIVÍTÁ MJ. KOLLERA, KOLÁŘE A SAMOZŘEJMĚ P.M. BAND.novinka 15.08.2017, Marek

Rodinný festival Kouřimká skála s podtitulem „Vzpomínka na Petra Muka“ se uskuteční v sobotu 26. srpna. Letos se muzikanti a zpěváci s přátelským vztahem k tomuto výjimečnému umělci, který navždy odešel v roce 2010, setkají už po šesté. I letos jsou mezi nimi výjimečné osobnosti domácí hudební scény. A bude se i křtít!

Na pódiu v přírodním areálu Kouřimská skála se při letošním ročníku na pódiu vystřídají David Koller, Petr Kolář, Ilona Csáková , Bohouš Josef, Abba Stars, Karya, B.Lues a jako každoročně samozřejmě také mladí kouřimští umělci.
Ve speciálním večerním bloku s Petrovými písněmi se představí PETR MUK BAND (Jana Feriová, Jana Vaněčková, Michaela Klímková, Zbyšek Kordač, Luděk Fiala, Vít Bareš a Tomáš Waschinger). V průběhu jeho vystoupení bude pokřtěna speciální 2CD edice debutového sólového alba Petra Muka, která vyšla k 20. výročí vydání.

Další info najdete na http://www.kourimskaskala.cz/ a https://www.facebook.com/petrmuk.cz nebo https://www.facebook.com/events/173424203175963/