Přehrady fest hned napoprvé vyprodal obě zastávky. Tisíce lidí zpívali, tančili a koupali senovinka 08.08.2018, martin

První ročník rodinného open airu Přehrady fest slaví úspěšný start. Dvoudenní akce, která proběhla v prostředí krásných a čistých kempů na Slapech (20.- 21.7.) a Vranově (3.- 4.8.) návštěvníky uchvátila. Organizátoři proto uvažují o jejím rozšíření. Fanoušci se tak mohou těšit na jednu až dvě nové lokace.

Hlavní výhodou celého festivalu byla právě bezprostřední blízkost vody, čistota a bohatý program pro děti. Ostatně rodinám byla také celá akce přizpůsobena. „Záleží nám hlavně na komfortu našich návštěvníku, jimž jsou primárně rodiny s dětmi. S kapacitou areálu proto pracujeme tak, aby to pro lidi bylo vždy příjemné a hlavně bezpečné,“ upřesnil jeden z organizátorů Jaroslav Šafarik. „Do budoucna ještě chceme rozšířit a zlepšit vybavenost a kapacitu externích kempů a parkovišť, ale také nabídnout více aktivit právě pro děti,“ doplnil Šafarik.

Pigyáda, která byla hlavním doprovodným programem pro děti, bude pokračovat i příští rok. Zůstane také tzv. Táborák stage, kde si lidé mohli zazpívat s vybranými umělci, kteří zde akusticky zahráli. Propojení návštěvníků s muzikanty je bezpochyby další předností Přehrady festu. „Spojování hostů s účinkujícími bychom chtěli ještě prohloubit, přijde nám to fakt skvělý,“ uvedl další pořadatel Tomáš Staněk a dodal: „Už se nám dokonce sami ozývají známé české kapely, které by u nás chtěli příští rok zahrát a přijet s celou rodinou na takovou festivalovou dovolenou. To je podle mě ojedinělé a moc nás to těší.“

Návštěvníky letos přilákal také bohatý hudební program. Headlinery byli Tomáš Klus, Mirai, Sebastian, UGD, Jaroslav Uhlíř a mnoho dalších. Nechyběla ani kapela Chinaski, která celý festival zaštituje a bude na Přehradách pravidelným hostem.


Související fotografie

fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto