Kapela Kryštof uvede v Cinema City Chodov svoje premiérové DVD se záznamem velkolepého koncertu na Strahověnovinka 02.11.2018, martin

Oblíbená česká kapela Kryštof si nachystala pro své fanoušky překvapení. Z pompézního koncertu na Strahově, který se konal v roce 2017, vzniknul nyní ucelený záznam. Premiérová projekce DVD z koncertu proběhne v neděli 25. listopadu 2018 v pražském Cinema City Chodov. Během dne jsou nachystány tři projekce, které kapela sama uvede, a po jejich skončení se diváci mohou těšit i na autogramiádu skupiny.

Kapela Kryštof již řadu let patří mezi špičky české hudební scény. O jejich oblibě svědčí i fakt, že si minulý rok nadělili koncert ke svému 25. výročí, a to přímo na Strahově. Velkolepou show si fanoušci nemohli nechat ujít, a vidělo ji téměř sedmdesát tisíc diváků. Z koncertu nyní vznikl záznam, který bude dostupný na DVD a BluRay. Režie se ujala manželka frontmana kapely, Karin Krajčo Babinská.

Jedinečnou šanci potkat se s kapelou a vidět záznam jako první, mají všichni fanoušci v neděli 25. listopadu, kdy se bude koncert promítat v pražském kině Cinema City Chodov. Diváci si jeho záznam vychutnají s dokonalým zvukem a na velkém plátně, ale navíc se osobně setkají s celou kapelou. Během tohoto dne, a to v 12:00, 15:00 a 18:00 členové kapely vždy uvedou projekci a po skončení se setkají s diváky na autogramiádě.

Vzhledem k tomu, že premiérová projekce je pouze jeden jediný den, na nic nečekejte

a kupte si nejlepší místa již dnes! Lístky zakoupíte online nebo na pokladně kina za jednotnou cenu 299 Kč. Vzhledem k tomu, že o vstupenky je velký zájem a během jediného dne byly téměř vyprodány, bude přidáno další představení, a to v 20:30.

Více informací na www.cinemacity.cz