Film Psi nenosí kalhoty v Kině Pilotů na Valentýna s překvapením, 15. 2. s diskuzí za účasti hlavních tvůrcůnovinka 02.02.2020, martin

...bereš mi dech...nejen na Valentýna...

Velmi exkluzivní předpremiéra za účasti režiséra Jukka-Pekka Valkeapää, herce hlavní postavy Pekka Stranga a Ester Geislerové se odehraje 14. února ve vršovickém Kině Pilotů.

Večer splněných nejen valentýnských přání zahájí projekce filmu od 20:00 a 20:30; následovat bude SPANKING, svazování (SHIBARI) a další praktiky, které si mohou diváci vychutnat doslova na vlastní kůži. To vše za pomoci profesionálů z HELL EVENTS (Hell Events). Posledních pár vstupenek v předprodeji na webu Kina Pilotů.

Pojďme si promluvit!

Ve stejný den, ve který vstoupí finsko-lotyšský film Psi nenosí kalhoty do kin, tedy soboty 15. února, budou mít diváci jedinečnou možnost se setkat a diskutovat s tvůrci filmu - režisérem Jukka-Pekka Valkeapää a představitelem JuhyPekkou Strangem (známého z kultovního filmu Tom of Finland) po projekci od 19:00. Více na webu Kina Pilotů.

Černá komedie o ztrátách, lásce a o sladké bolesti života měla světovou premiéru v Cannes 21. května 2019 na 51. Quinzaine des réalisateurs a čeští diváci měli možnost film vidět v rámci loňského karlovarského filmového festivalu.

Na trailer filmu Psi nenosí kalhoty se můžete podívat zde:


„Řekla jsem k noze!"

Hlavní hrdina filmu Juha (Pekka Strang) strádá steskem po své ženě (Ester Geislerová), která nešťastnou náhodou utonula, shodou okolností za přítomnosti jejich malé dcery. Tragická událost ho ochromila, roky plynou a on není schopen navázat vztah s lidmi ve svém okolí, natož s nějakou ženou. Vše se změní až ve chvíli, kdy potká čirou náhodou dominu Monu.

Onu tajemstvími obklopenou ženu si konečně pustí do svého mikrosvěta. Společně s ní sdílí nebezpečnou zálibu a závislost na přidušování. Díky prožitku během stavu bez kyslíku se v představách znovu setkává se svou zesnulou manželkou. Během opravdu často bolestivých návratů „zpět na zem" se vrací ke své domině Moně, spolu se také vydají na divokou a trochu šílenou cestu k citovému prozření.