Koncert

Positive SHOW! vol.2 - Frýdek-Místek

18.10.2019, 18:00, Frýdek-Místek, Restaurace Sokolík


Přidat do Google kalendáře

Positive SHOW! vol.2 - Frýdek-Místek Added: 14.09.2019, martin
Už je to dva roky, co kapela Positive pokřtila v Sokolíku své první CD. Před rokem pak v Sokolíku proběhla první POSITIVE SHOW! Po roce tady máme její pokračování a doufáme, že se stane každoroční tradicí a že i tento rok to bude nářez, jak se sluší a patří a Sokolík se opět otřese v základech!!! Kromě kapely Positive se můžete těšit na další super kapely.

POSITIVE - domácí punk 'n' rollová banda už mnohorkát dokázala nejen v Sokolíku rozpoutat to pravé punkové peklíčko. A jinak tomu nebude ani letos. Navíc se na koncertě můžete těšit na zbrusu nový kapelní merch!!!

https://bandzone.cz/positivefm
https://www.facebook.com/kapelapositive/
https://www.youtube.com/channel/UCSBwCNqbTHLZm63XfZMcTdQ

ZATRACENÁ GENERACE - dnes již legendární kapela z Frýdlantu nad Ostravicí, která jezdí zásadně bez papírů. Kluci už dnes hrají opravdu zřídka. Takže si to nenechte ujít, protože všichni víme, jak to tahle parta umí rozpálit!!!

https://bandzone.cz/zg

ŇUŇU - naprosto libový punk 'n' roll z Brna. S touhle partou jsme měli čest si zahrát u nich v Brně. A teď přijedou i k nám do Sokolíku a bude to pecka!!!

https://bandzone.cz/nunu
https://www.facebook.com/nunubandbrno/
https://www.youtube.com/channel/UCbX9kJJUgXmh1YfwUZZm12Q/videos

COPYCATS - polovina členů Degradace (Rudee a Alec) vzala do rukou akustickou kytaru a hrajou ty největší punk/rockové pecky. A k sobě přizvali Johanku, která perfektně obstarává zpěv. Tahle banda celý večer otevře, tak si pojďme zabékat s nimi!!!

https://www.facebook.com/Copycats-247388192680253/

První kapela začne v 19:00, takže dojdi včas.
Vstupné je 100 Kč. Časy kapel upřesníme.