Koncert

Ghost Of You + Acute Dose + 1flfsoap - Luleč

29.08.2020, 20:00, Luleč, Panelka Luleč

vstupenky


Přidat do Google kalendáře

Ghost Of You + Acute Dose + 1flfsoap - Luleč Added: 17.06.2020, martin

Poslední koncert v produkci Kafary ve spolupráci s Panelkou Luleč.

 

Ghost Of You

Brněnská psych-popová naděje. Sedum let existence, více než 300 koncertů a vystoupení nejen na předních pódiích v Česku (Colours of Ostrava, Metronome, MFF Karlovy Vary, Rock for People ad.), ale také na festivalech v zahraničí (SZIGET festival, holandský Eurosonic, slovenská Pohoda a Grape, rakouský Donauinselfest a Waves Vienna, maďarský Bush nebo rumunský Banát).

Jejich poslední album z roku 2018 nesoucí název Black Yoga (Indies Scope, 2018), na kterém kombinují své typické psychedelické momenty s elektronikou. Kapela na křtech nového alba naplnila brněnskou Flédu, vyprodala pražské Café V lese, odjela tour s Repetitor (SRB) a od kritiky sklidila vysoko hodnocené recenze.

 

Acute Dose

\"Zavládnuvší melancholii záhy utnuli brněnští Acute Dose, jejichž zvukově vytříbené kytarové melodie z alba Live Remake si dokonale podmanily prostor i všechny uši v něm. Vybavte si energii Franz Ferdinand a Kapranosův vokál, jen za rozvrzanost dosaďte jazzově zvonivou čistotu a něco málo matiky. P.S.: čipernějšího bubeníka jsem u nás neviděl, ani nepamatuju. Takhle vypadá zběsilost v srdci, v kopáku i na virblu. Poklona.\" Fullmoonzine

\"Nejoriginálnější čeští kytaroví eklektici, kterým by neznalý člověk netipoval ani kouska české krve, nýbrž jen té sídlištní britské, opět prokazují, že jsou v rámci zdejších kytarovek úkazem. Floutkovský kingkruleovský hlas frontmana Davida Pšeníčka je ještě ležérnější a hlubší než předtím, charakteristický úsečně hravý kvap riffů, v němž se prolíná punkový přístup s trochou matematické přesnosti, zůstává stejný, ale bez potíží dokáže vyloudit neoposlouchané permutace a vykřesat hit.\" Alterecho

 

1flfsoap

Urbanizovaný šohaj a brněnský Pražák! Živé bicí, nezaměnitelná kytara a velký podíl improvizace dává dohromady taneční sety, které nemají předem jasný konec. Všechna hudba vzniká teď a tady. V letošním roce odehráli důležité vystoupení v Londýně a na Springbreak festivalu v Poznani. Dravost, melancholie, loopy a syrový sound ukazuje temnou stranu živé elektroniky. Duo, které chce vyhnat z měst zápach electroswingu.