singer

Anna Julie Slováčková

Anna Slováčková

Birth: 22.08.1995, Praha, Czech RepublicAnna Julie Slováčková
Buď správcem tohoto profilu


Anna Slováčková celým jménem Anna Julie Slováčková (* 22. srpen 1995 Praha) je česká zpěvačka a moderátorka pořadů pro děti.

Pochází z umělecké rodiny. Její matkou je česká herečka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem český saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček. Má také bratra Felixe Slováčka ml. a nevlastní sestru René Slováčkovou. Její dědeček Karel Patras byl profesorem AMU a sólovým harfenistou České filharmonie, babička Věra Patrasová byla zpěvačkou filharmonického sboru.

Anna již od 4 let navštěvovala ZUŠ Bajkalská, kde se učila na klavír pod vedením prof. Věry Svárovské a studovala zde i zpěv u Jany Durczákové. Chodila do jazykové školy s povinnou angličtinou a němčinou. Nyní studuje populární zpěv na Pražské konzervatoři a v budoucnu by chtěla studovat režii nebo scenáristiku na pražské FAMU, nebo herectví na DAMU.

Již od dětství navštěvovala hodiny klavíru a zpěvu. Účinkovala v pořadech své maminky Dagmar Patrasové, hrála také v pohádce Zimní královna. Již ve třech letech vyhrála konkurs a v následujících pěti letech propůjčila hlas Krtečkovi výtvarníka Zdeňka Milera na audionahrávkách. V roce 2012 byla televizní reportérkou dětského pořadu KiWi Junior na TV Barrandov. Se svou kamarádkou založila youtube kanál Sushi Clips CR, kam vkládají videa od vlogů, challenge až po velké projekty. V roce 2014 začala hrát v muzikálu Sněhová královna, kde hraje hlavní postavu – Gerdu.

V roce 2016 se zúčastnila 2. řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas vysílané Televizí Nova.

Added: 27.05.2019, martin

Facebook


Similar artists

stage
Daniel Hůlka