singer

Adéla

Adéla Částková

Birth: Czech Republic

Buď správcem tohoto profilu
AdélaAdéla je mladá talentovaná zpěvačka, muzikálová zpěvačka a herečka, která se věnuje zpěvu již od svých 6ti let. Adéla se na začátku své kariéry prosadila v Letní herecké škole, kde byl objeven její talent ve zpěvu, v projevu na podiu a moderování různých společenských akcích.

Adéla na sobě začala tvrdě pracovat. Později se ukázalo, že zpěv a muzikál bude tou pravou cestou a tak se začala soustředit výhradně za pěvecký projev. Spojila síly s absolutní pěveckou ikonou v České Republice a tou je paní Lída Nopová, ke které Adéla dochází na hodiny zpěvu. Netají se tím, že studium na konzervatoři, by byl její splněný sen. Vzhledem k tomu, že pohyb a tanec ke zpěvu bezpochyby patří, věnuje se Adéla také tanci Hip-Hop, Street Dance a také klasickým lidovým tancům na základní umělecké škole.

Adéla se účastnila a pravidelně účastní pěveckých soutěží po celé České Republice a sklízí zasloužený úspěch. Za zmínku stojí prestižní soutěže, jako je Česko zpívá, Little Star či Vysočina hledá talent a Černobílé turné hledá talent.

V roce 2014 se Adéla prosadila i v muzikálovém prostředí a dostala roli v muzikálu Petra Gazdíka Lili - Let snů, který měl premiéru v lednu v roce 2015 a na prkna divadla se vrátí i v květnu 2015. Na cestě jsou i další muzikály a projekty. Jako příklad můžeme uvést koncertní provedení muzikálu Bídníci s premiérou v lednu 2016 a nebo Pískání po větru v Městském divadle Brno, které se hraje již od zimy 2016 a bude se hrát cca až do února 2016.

Z vlastních projektů stojí za zmínku připravovaná kampaň "Pomáháme hudbou" s Linkou bezpečí. Celá kampaň by měla vypuknout v létě roku 2016 a zasáhne celou republiku.

Adéla nezahálí ani ve vlastní tvorbě a připravuje opravdu dokonalý letní hit. Spojila své síly s agenturou Siblings Agency a připravuje nové projekty. Adéla se také spojila se známým skladatelem Ondřejem Fiedlerem, který složil hit Toulavá zpěvákovi Sebastianovi a spolupracuje s vynikající zpěvačkou Lenny. S podporou dobrých lidí kolem sebe se snaží prosadit ve hudební tvorbě.

Prosadit se jako mladý umělec v hudebním prostředí v naší zemi není jednoduché a proto si Adéla váží jakékoli podpory od partnerů a hlavně svých fanoušků, které ke své práci potřebuje.

Added: 06.08.2019, martin