singer | Musician

Wild Kraken

Adam VirtBirth: Czech RepublicWild Kraken

Buď správcem tohoto profilu


Jsem Krakonoš, vlastním jménem Adam Virt z Lázní Kynžvart. BandZone je pro mě něco jako Facebook, jelikož sám profil na Facebooku nevlastním (jsem jeho největším odpůrcem :D) a hudba je mojí největší vášní.

V současné době se věnuji dvěma projektům, a to jako zpěvák v kapele No Excelent, se členy z Mariánských Lázní a okolí, a v dvoučlenné kapele The Sleepwalkers jako bubeník - zpěvák, s kytaristou Janem Šiškou.

Jak už jsem podotknul, hraju převážně na bicí, ale nebojím se ani elektrické či akustické kytary. Spoustu písní, které můžete slyšet jak v No Excelent či The Sleepwalkers jsem složil kompletně, tedy jak hudbu, tak text. V současné době se ale soustředím na skládání textů, hraní na bicí a současně zpěvu.

Tak trochu pokouším cestu umělce, tedy, po střední umělecké škole a dvou letech na umělecké vysoké bych se možná za umělce pokládat mohl, avšak myslím si, že na všechny moje pravé umělecké názory ještě příjde čas. Prozatimně dělám design, loga kapelám, návrhy tetování a jiné věci tomu podobné.
2020-06-12, martin