XINDL X VYSKOČÍ Z LETADLA! XINDL X a Dalibor Cidlinský se na křest kapely Crossband snesou z nebe!novinka

CROSSBAND: je snad jediná tuzemská kapela, která prošla díky svému pestrému rozsahu festivaly napříč všemi žánry: od rockových jako je Masters of Rock nebo Noc plná hvězd, přes multižánrový festival Votvírák, Benátská noc nebo Sázavafest, až po hrdé vítězné umístění na Portě, vydává své čtvrté studiové album!

Prvním oficiálním křtem nového alba je ale 28. dubna v klubu Joe, role kmotrů se ujmou Xindl X a Dalibor Cidlinský Jr.„ Jelikož se Xindl X s D. Cidlinským kvůli časovému shonu přesouvají na křest CROSSBANDU z Ostravy letadlem a obávají se zdlouhavé dopravy přes Prahu, rozhodli se pro nás těžko pochopitelnou věc. A tou je seskok padákem přímo otevřenou střechou klubu Joe. Pro Xindla to bude jeho první seskok, protože se bojí výšek. Doufáme, že vše dobře dopadne a díky tomuto odvážnému nápadu stihneme křest včas.“ uvedl Jaroslav Kříž z kapely Crossband.

U toho musíte být!
Již tento čt 28.4.2016 od 20.00 hod. Klub Joe /pasáž Kotva/.
Koncepční album pod názvem Normální deska poukazuje na dnešní environmentální problémy společnosti a přivádí posluchače k zamyšlení nad skutečnou definicí „normálnosti“ až po hluboké kořeny lidskosti. K čemuž tematicky odpovídají i názvy písní Budeš první, Samozřejmosti, Přání, Přebytek dostatku, Rozmarná a Pohled.
“Co je v dnešním světě normální, normálnost je takový relativní pojem. Dneska je všechno super, giga, mega, hyper, od krámů až po zboží. Tak jsme si říkali, proč to neudělat normálně“ uvádí Jaroslav Kříž, zpěvák a kytarista kapely.
Hned několik křtů Normální desky proběhne na nezvyklých až „nenormálních“ místech. V závěru svého křtícího turné se kapela Crossband ukáže se svým novým albem až v belgickém Bruselu!


28. 4. Praha - klub Joe /pasáž Kotvy/
30. 4. Mladá Boleslav Čarodějnice - Krásná louka
7. 5. Most V+V Rock Bar s kapelou Koradoband
25. 5. Liberec klub Bedna s kapelou Exil 51
3. 6. Nymburk - Hálkovo městské divadlo
17. 6. Brusel - Czech Street Party


Added: 27.04.2016, Marek

Related photos

fotofoto