UkradenÝovoce vítá do lavic novým klipem k singlu Poletím IInovinka

Po videoklipu k písni „Vědomí“ přichází skupina ukradenÝovoce se svou další novinkou s názvem Poletím II. Skupina sází na již známá esa a ke spolupráci opět přizvala Jaromíra Noska, který si střihl hlavní roli v klipu a Tomáše Frödeho coby producenta singlu.

I přes neshody, které nastaly ve skupině zakázanÝovoce si kapela ukradenÝovoce ve složení – Pišto, Láska, Franc a Tomy, slibně buduje svou pozici na hudební scéně a posiluje svou fanouškovskou základnu. Po nabité letní festivalové sezóně rozšiřuje svůj původní repertoár. Zakládá si na originálním zvuku, specifickém zpěvu, melodických kytarách a energické strhující show.

Za kameru se tentokrát postavil Etienne Schöbel a scénář si kapela napsala sama. „Scénář vznikal úplně stejně jako ten k předchozímu klipu „Vědomí“ – sešli jsme se v hospodě, nikdo nevěděl vůbec nic a neměl žádnej nápad...a někde mezi pátým pivem a třetím citrusem jsme to měli hotový,“ prozradil kytarista Láska. Před kamerou se ocitl „dvorní“ herec skupiny Jaromír Nosek a přátelé. „Kluci jsou kamarádi, tak jsem se rozhodl, že jim budu hrát ve všech klipech,“ vysvětlil svou roli v klipu herec Jaromír Nosek.Parta ukradenÝovoce se chystá společně se spřátelenou kapelou Imodium na podzimní turné, které obsáhne celkem 18 zastávek napříč republikou. Navazuje tak na již proběhlá společná turné v letech 2014 a 2015.


Added: 01.09.2016, martin

Related photos

fotofoto