Olga Lounová vyzývá fanoušky – Natoč svůj videoklip na skladbu "Žij svůj svět"novinka 09.09.2016, martin

Zpěvačka Olga Lounová vydala letos na začátku roku po třech letech nové album, které nazvala „Chuť svobody“.
První singl „Jsem optimista“ byl jasnou volbou, jak sama Olga dodává: „První singl „Jsem optimista“ z aktuálního alba jsem vybírala podle toho, jak na písničku reagují posluchači na koncertech.“ Písnička se stále hraje v rádiích a boduje i jako klip na youtube. Video hlásí krásných skoro 2 500 000 zhlédnutí.

Druhý singl a klip, v němž se vypořádává se vztahovou krizí, nazvala „When the music´s on“. Olga říká: „Tahle píseň se může dotknout každého, protože vztahové, citové problémy známe všichni. To zná a rozumí tomu každý a všude na světě.“ Klip „When the music´s on“ doprovázejí pro větší srozumitelnost i české titulky a doposud ho na youtube zhlédlo již přes 360 000 diváků.

Nyní Olga představuje nový artový videoklip „I Own Ya“.
Klip v Los Angeles natočil ověřený tým 68 Pictures pod režijní taktovkou Martina Linharta, ale s americkým kamerovým štábem.
Choreografii k tomuto videoklipu připravil dlouholetý spolupracovník Karel Jinda, který vede I vlastní značku Nuclear fashion, která Olgu obléká.

Velkou taneční úlohu ztvárnila Michaela Josífková.

Hudba vznikla ve studio Littlebeat ve společnosti Martina Šrámka a jeho týmu. Ano tahle parta má na svém kontě česko-slovenské hity jako Run Run Run od Celeste Buckingham nebo Primetime Majka Spirita.

Textově se na skladbě podílela Olga se Stevem Josephsem, se kterým toto léto uvedla muzikál 2116 exklusivně pouze 12 x v divadle Semafor a to v angličtině.Společně s „babím“ létem přichází Olga s výzvou, kterou směřuje k fanouškům a vůbec ke každému kdo má krásné vzpomínky na uplynulé prázdniny.

Výzva od Olgy zní: „Pošli mi svůj klip na písničku“ Žij svůj svět“, kterou najdeš na aktuálním albu a zúčastni se soutěže o 20 000 Kč. Veškeré soutěžní klipy, které mi zašlete, zveřejním na youtube, kde se bude hlasovat o nejlepší a nejvíce povedený klip. Na vítěze čeká zmíněná finanční odměna. Soutěž trvá do konce září!“

Skladbu „Žij svůj svět“ si zájemci o soutěž mohou stáhnout zde:
http://www.olgalounova.cz/novinky/

Svůj klip posílejte do konce září přes úschovnu na emailovou adresu: olgalounovacd@seznam.cz