Funky Chicken Pecka Koncert vol 2novinka 26.09.2016, martin

Po loňském úspěšném Pecka Koncertě kapely Funky Chicken navazujeme letošním pokračováním, které jsme nazvali Funky Chicken Pecka Koncert vol 2. Opět se můžete těšit na zajímavé hosty a samozřejmě na novinky z dílny Funky Chicken. Konat se bude 29.9.2016 v klubu Metro Music Bar v Brně ve 20:00. Vstupné je 80 Kč v předprodeji, na místě 100 Kč.

Na koncertě Funky Chicken pokřtí nový videoklip, který bude ke shlédnutí na nově upravených stránkách www.FunkyChicken.cz a těšit se můžete i na speciální efekty. Po vystoupení navazuje afterpárty s našim oblíbeným DJem.
Kapela se představí ve složení Shanny - klávesy, Martin - zpěv, Honzík - kytara, Marek - trubka, Mira - basa a Hooxx - bicí.

Sestavu doplní dechová sekce ve složení Michal Gestinger na trombón, Vladislav Šiškov představí neobvyklý bass klarinet a Pavel Zlámal rozehraje tenor saxofon.

Jako hosté se představí:
Hawky, rodák z Popradu, člen Ortodogz Labelu, frontman Hawky & Drawta Band. Vydal CD Puzzle, které bylo nominované Rádiem FM na debut roku 2015. Koncertuje v ČR i na Slovensku, vystupoval například i na Hip-hop kempu.

Dalším hostem bude Veronika Morávková, studentka JAMU, obor muzikálové herectví. Koncertuje s kapelou pod pseudonymem Noemi M. Vydala EP s názvem New Breath ve spolupráci s producentem Majstrem, který je součástí vydavatelství Gramo Rokkaz. Jako herečku ji můžete vidět v několika představeních v Městské divadle v Brně a v divadle BuranTeatr.

Přijďte, bude to prostě PECKA ;)

Funky Chicken je kapela, která hraje vlastní taneční hudbu ve stylu funky, disko, rnb a nebojí se vlivu i dalších žántů. V textech zpívaných česky se s humorem vypřádává se zážitky, které ukazuje v netradičním světle. Jak si užít pobyt u vody ve skladbě Bazén, co si počít s nespavostí v tanečním Spát, jak ovládnout taneční parket v hitu Dance, nebo naráží na lechtivé téma ve skladbě Neukojení.