ZakázanÝ Ovoce nabralo nebývalou energii a vyráží na dvě koncertní turné současně! Skupina s sebou také přiveze nové album „DÍKY VÁM“!novinka 29.09.2016, Marek

Kapela ZakázanÝ Ovoce se velmi rychle otřásla z nedávných personálních změn, kdy ke kytaristovi Mejdlovi a baskytaristovi Yarisovi přišli bubeník Tra Vis a za mikrofon a druhou kytaru se postavil Mimi. Příchod nových dvou členů byl tím momentem, kdy kapela po více jak 10 letech fungování dostala nálož takové energie, že jí to, aspoň podle většiny fanoušků, vystřelilo o level výš. V nové sestavě kapela za 8 měsíců vládla téměř nemožné, a to natočit dva nové videoklipy Genocida 2016(více než 260 tisíc přehrání na Youtube) a Díky vám!
(220 tisíc zhlédnutí na Youtube), odjet více jak 20 koncertů, složit nový repertoár, nahrát nové album a připravit program pro tři turné, z nichž jedno zakončili 26. 8. 2016 v Brně. Aby toho nebylo málo tak chystá ještě další, letos již třetí, videoklip ke skladbě Město andělů a samozřejmě s tím i velký křest alba Díky vám za přítomnosti speciálních hostů. Místo a hosty kapela zveřejní
nejpozději do konce října.

Na nastávající podzim si připravila pro své fanoušky, kteří kapelu podrželi v kritických chvílích, nové CD a podzimní turné, které je složeno ze dvou koncertních šňůr současně.

Nové album nese název Díky vám!. Vychází v pátek 30.9. 2016 a obsahuje 10 zbrusu nových songů. Chybět nebudou již zmiňované pecky Díky vám! a Genocida 2016, které fanoušci znají již z videoklipů, přičemž Genocida 2016 je na novém CD jako speciální bonus. Na celé natáčení dohlížel producent Hynek Toman (Support Lesbiens) a o mastering se postaralo studio Biotech známého producenta Ecsona Waldese .

Nadšení z alba zcela přesně vyjadřují slova kluků: "Máme z něj obrovskou radost a doufáme, že bude v následujících měsících a letech dělat radost i vám. :) Bez vás by totiž nevzniklo. Děkujeme za vaši energii, kterou jste nám posledních 8 měsíců předávali na sociálních sítích, na koncertech a prostě všude, kde to jen šlo. DÍKY VÁM!!! "

V den vydání alba, tedy 30. 9. 2016, vyjíždí kapela na podzimní turné, které potrvá až do prosince. zakázanÝovoce si tak můžete užít na samostatné šňůře nazvané Díky vám!. Ta odstartuje koncertem 21. 10. 2016 v Music klubu Jižák v Praze, nebo přijít na Alkohol.cz tour skupiny Harlej, na kterém bude zakázanÝovoce speciálním hostem .

zákázaÝovoce
kytara/zpěv: Mimi – Miloš Novotný
kytara: Mejdlo – Štěpán Soukup
baskytara: Yaris – Jaroslav Sládeček
bicí: Tra Vis – Milan Zúbek


Related photos

fotofoto
foto