KAPELY MIRAI & NEBE PŘEDSTAVILI V KLUBECH ZCELA NOVÝ HUDEBNÍ KONCEPT, KTERÝ LIDI BAVÍ! Páteční koncert ve Valašském Meziříčí hlásí vyprodáno. Na zbylé čtyři zastávky ještě pár vstupenek zbývá.novinka

Společné turné kapel Mirai a Nebe, které nese symbolický název ZAJEDENPROVAZ, je za polovinou a návštěvníci se shodují v tom, že takovou energii, která z koncertů jde, dlouho nezažili. Chvílemi ani není jasné, kde je vlastně podium, neb produkce se spontánně odehrává i přímo mezi divaky, kteří jsou tak vtaženi do víru dění. Koncept, kdy se muzikanti i repertoár prolínají a fanoušci jsou po celou dobu v absolutní blízkosti s kapelou a samotný koncert spoluvytvářejí, je na české scéně zcela jedinečný. Obě kapely se navíc probojovaly do TOP 100 ankety Mattoni Hvězda Internetu 2016.
Kapely Nebe a Mirai spojuje chuť dělat kvalitní českou muziku s chytlavými melodiemi, silnými texty, energií a emocemi. Do konce turné zbývá posledních pět koncertů. Páteční Valašské Meziříčí hlásí vyprodáno. Do Rychnova, Opavy, Zlína a Vrchlabí ještě několik vstupenek zbývá.
„Tour si užíváme plnými doušky. Kéž by byla ještě delší. Lidi, co dojdou, nám energii vrací a kromě toho si parádně rozumíme s klukama z Nebe. O tento speciální dvojkoncert již projevily zájem i některé festivaly na příští léto, takže podzimním tour to rozhodně nekončí! Kdo nedorazil, měl by to napravit," říká s úsměvem Mirai Navrátil, frontman kapely Mirai.

„S klukama z Mirai se nám hraje skvěle. Jsou to všichni skvělí muzikanti a jako lidi máme stejný styl humoru, takže naše turné je cirkus se vším všudy. Jediná černá kaňka, která se s námi táhne, jsou různá nachlazení, kterých se od začátku nemůžeme zbavit. Ale to asi patří k tomu podzimu a sychravému počasí. Lidi na koncertech jsou úžasní, je vidět, že je tenhle unikátní koncert baví a my už se nemůžeme dočkat na skoro domácí půdu do ValMezu a Opavy, kde nás čekají vyprodané kluby“, zaznělo od Petra Harazina, zpěváka kapely Nebe.

Obě kapely během dvouhodinového setu představili své největší hity jako „Vteřina“, „Než se rozední“, „Zkus na chvíli mi lhát“, „Cesta z města“, „Divadlo“, „Dítě robotí“, ale také nové skladby z chystaných desek. Obě skupiny plánují vydání nového alba v průběhu příštího roku.
Vstupenky pořídíte v obvyklých předprodejích jednotlivých klubů a lokálních sítích.

videopozvanka ZAJEDENPROVAZTOUR.CZ 2016:


Added: 10.11.2016, Marek20.07.2024 - Mikulov, Amfiteátr

27.07.2024 - Příbram, Letní kino

03.08.2024 - Liberec, Zámecký park Vratislavice

10.08.2024 - Nový Jičín, Letní amfiteátr Na skalkách

17.08.2024 - Pardubice, Louka u koupaliště

24.08.2024 - Most (CZ), Benedikt

31.08.2024 - Olomouc, Korunní pevnůstka

07.09.2024 - Ostrava, Slezskoostravský hrad

14.09.2024 - Plzeň, Plzeňský pivovar

Related photos

fotofoto
fotofoto

Fotografie: Jitka Janů