The Probe posílá do vesmíru Space Barnovinka

Indie kapela The Probe letos v říjnu zveřejnila klip Bel Mondo, nyní vydává nový singl Space Bar.

Sound Space Baru svou atmosférou navazuje na první vydané EP Bel Mondo, o které se zvukově postaral Ecson Waldes. Singl tentokrát vznikal ve studiu Jižák 21 Tomáše Sochůrka, který je známou tváří především v univerzu hip-hopových a rapových kapel.

Nový song se rodil více než rok a podle slov frontmanky Astrid zrál hodně pomalu. Ostatně na soundu je to cítit – šestiminutová skladba obsahuje mnoho vrstev, vícehlasů, zvukových ploch a rozhodně není upečená z instantní kaše. Space Bar v sobě nese zimní atmosféru mysteriózního vesmírného baru, na který odkazuje text písně. Jeho návštěvník se v něm opíjí láskou, která je - jak se může zdát - snem na dně každé sklenice.
Kapela The Probe drží hudební laťku vysoko a bude zajímavé pozorovat, kam až trojčlenná pražská partička vystoupá.
Nový singl zazní během vánočního koncertu v industriální „Kavárně co hledá jméno“. Už 9. 12. 2016 od 20:00 si můžete vychutnat hudbu, která vyniká především výrazným vokálem a propracovanou melodií. The Probe hudbu pojímá bez předsudků vůči hudebním stylům, které odvážně propojuje s jediným cílem – dopřát sobě i lidem v dosahu neotřelý estetický zážitek.Added: 16.11.2016, Marek

Related photos

foto