Vánoční koncert Michala Prokopa již tuto středunovinka 20.12.2016, martin

Už ve středu 21. prosince odehrají Michal Prokop a Framus Five v pražském Foru Karlín svůj letošní vánoční koncert. Jako hosté na koncertě vystoupí Michal Ambrož a Karlovarský symfonický orchestr. Se svou kapelou za doprovodu symfoniků zahraje Michal Prokop legendární skladbu Město Er. V rámci koncertu také proběhne křest čerstvě vydaného cd boxu Už je to napořád 2000 - 2012.
Koncert je téměř vyprodaný, posledních několik vstupenek je k zakoupení v síti Ticketportal.cz.


Vánoce jsou časem setkávání se se svými blízkými a přáteli. I tak si lze představit koncert Michala Prokopa a Framus 5 ve Foru Karlín. Již ve středu 21. prosince, se ve Foru Karlín odehraje setkání s hosty Michalem Ambrožem, který krom několika svých skladeb předvede také jednu skladbu s Michalem Prokopem. Michal Prokop následně s Karlovarským symfonickým orchestrem společně zahrají pražskou premiéru Města Er.

První část koncertu bude patřit Michalu Prokopovi a jeho kapele Framus Five. Během úvodního hodinového setu zahrají všechny nejznámější skladby ze svého repertoáru. Poté se k Michalovi Prokopovi přidá Michal Ambrož, kterého po zmíněném křtu na podiu vystřídá Karlovarský symfonický orchestr v čele s dirigentem Janem Kučerou.

Pro návštěvníky je krom skvělého hudebního zážitku připravena i autogramiáda Michala Prokopa a možnost zakoupení si jak remastrovaného alba Město Er, tak některého z dalších titulů z dílny M. Prokopa a Framus Five.

Forum Karlín se návštěvníkům otevře v 18:30 a ve 20:00 začne koncert samotný.
Na letošní vánoční koncert zbývá ještě několik málo vstupenek. Ty jsou k dispozici zde: http://bit.ly/prokopvstupenky