LIGHT & LOVE připomínají loňský debut singlem Callingnovinka

Skupina LIGHT & LOVE loni vydala vydařené debutové album Surrender To The Stars. Dvojice nyní desku připomíná singlem Calling, k němuž rovněž natočila povedený videoklip.

„V dnešní době sociálních médií je lehké se ztratit ve všech těch iluzích, co si vytváříme skrz naše profily,“ poodhalují bratři Balcárkové pozadí vzniku nového videoklipu. „Sociální sítě mezi námi často vytvářejí stěny místo toho, aby nás sbližovaly. Choreografie v klipu představuje takové zrcadlo nebo selfie fungování dnešní společnosti. Nejde přitom nutně o kritiku, spíš o reflexi,“ říkají Light & Love. Klip režíroval nadaný slovenský filmař Rabo Karabekyan, o choreografii se postarala Vika Kozáková a tanenčí skupina Moving Souls.

Calling je jednou z nejvýraznější písní z debutového alba kapely, která je čerstvě nominovaná na hudební cenu Anděl v kategorii Objev roku. Kosak a Johny Rainbow, jak znějí umělecké pseudonymy bratrů z Nového Jičína, se do pozice předních reprezentantů nové vlny hudebníků, která žije on-line, dostali díky skvělým singlům Blueberry Sky a True i vydařené desce. Jejich skladby vynikají dotaženou produkcí, jež si v ničem nezadá se zahraniční konkurencí. Sofistikovaný pop Light & Love má příznivce i v řadách rádiových dramaturgů, vždyť oba zmíněné singly se dlouhé týdny pohybovaly v popředí přehledu nejhranějších písniček u nás. A se stejnými ambicemi nyní kluci nabízejí skladbu Calling, v jejímž refrénu se ptají: „Každý bojuje za to, aby něčím byl. Zapomínáme na to, čím jsme?“ A vzápětí připomínají, jak je důležité nepodléhat iluzi, že za něco stojíme jen, když něčeho dosáhneme...


Added: 21.03.2017, Marek

Related photos