SKETY VYDÁVAJÍ BAREVNÉ ALBUM. VYMALOVAT POMÁHALI DYK, RUML, DUSILOVÁ, LANGEROVÁ, VYTISKOVÁ, NEBŘENSKÝ, XINDL X A ALEXANDER HEMALA.novinka

Špičkový a cappella soubor Skety už tento pátek vydá novinkové album Týdytý. Přírůstek do svojí diskografie pořtí Skety hned 4. dubna v La Fabrice, a to za přítomnosti všech hostů.

Vokální sextet Skety, uznávaný i na mezinárodní úrovni a hrdý majitel několika významných ocenění, navazuje na svoje stejnojmenné debutové album hudbou výhradně původními skladbami a několika písněmi svých uměleckých přátel. Autorem jeho původních skladeb je Petr Wajsar, svůj autorský podíl na albu má i kolega Štěpán Janoušek. Skety dále tvoří: Veronika Vítová, Alice Bauer, Marta Kloučková a Michal Strnad. Album opět míchal a masteroval americký a cappella guru Bill Hare, držitel dvou Grammy a mnoha dalších ocenění.

Co říkají Skety (nejen) o albu Týdytý se můžete dozvědět v rozhovoru zde:Zde se můžete podívat na lyric video k písni Jsi z jiný planety (Skety feat. Vojtěch Dyka a Klára Vytisková):
Added: 30.03.2017, Marek

Related photos

foto

Fotografie: Milan Marenčák