Ústecký majáles se blíží! Program je kompletní a vstupenky mizí raketovou rychlostínovinka

Již za necelé dva týdny, přesně 29.4.2017, přivítá ústecké letní kino další ročník Ústeckého majálesu. Program tradiční labskoústecké akce je již kompletní. Role moderátorů se stejně jako v minulém roce zhostí populární dvojice speakerů Ondra Havel a Johan Mádr. Pořadatelé odtajnili již i program afterparty, která tradičně vypukne po 22h v klubu Doma, a na níž letos vystoupí děčínská rodačka Sabina Křováková a jeden z nejvýraznějších představitelů mladé generace zpěváků Jakub Děkan se svojí kapelou.

Tahouny hlavního programu je skupina MIG 21 v čele s Jiřím Macháčkem, legendární Mňága a Ždorp, která má v Ústí nad Labem širokou fanouškovskou základnu nebo dvě stálice české festivalové scény i ústeckého majálesu Wohnout a domácí UDG.

Letošní nabitý ročník představí i největší hvězdy nastupující generace umělců Bena Cristovao, Sebastiana nebo Pavla Calltu, který aktuálně slaví úspěch se singlem Píšem si svůj sen https://www.youtube.com/watch?v=W2qzHRqyB1M.

Hiphopovou scénu budou reprezentovat PSH, kteří jsou rovněž tradičním účastníkem ústeckého majálesu. Naopak úplně poprvé se v Ústí představí šumperská poprocková stálice O5aRadeček.


Added: 19.04.2017, martin

Related photos