Kapela MONNA zve na křest debutové desky a představuje i klipnovinka

MONNA vydává své první album Watch The New World Tonight. To pokřtí 26. dubna na lodi Cargo Gallery v Praze. Jeho kmotrem je Čenda Urbánek ze Support Lesbiens a hostem večera bude kapela NANO. Zároveň MONNA přichází s prvním singlem, ke kterému pořídila i klip s malou indiánkou v hlavní roli.

Pražská soul-rocková pětice po vydání několika singlů a klipů přichází se svým debutovým albem nesoucím název Watch The New World Tonight. Album obsahuje 13 písní a zahrnuje jejich dosavadní tvorbu. Těšit se můžete na pestrou hudební mozaiku od rockových vypalovaček až po soulové a reggae polohy.

“Deska se s menšími pauzami tvořila a točila zhruba dva roky. Kytary, basu, keys, samply a backvokály jsme si natáčeli sami. Bicí a hlavní zpěv jsme točili ve Studiu Svárov s Lukášem Martínkem, který se postaral i o mix”, říká k průběhu natáčení frontmanka Dana Yousifová.

První vlaštovkou z nové desky je singl se stejnojmenným názvem Watch The New World Tonight, na který kapela s režisérem Radimem Kallerem natočila i videoklip. V něm nás malá indiánka zavádí na dobrodružnou cestu. Najde, co hledá? Podívejte se.Svůj debut skupina pokřtí 26. dubna na lodi Cargo Gallery. Role kmotra se pro tento večer ujme Čenda Urbánek ze Support Lesbiens, hudební program zahájí kapela NANO. Vstupenky lze koupit v předprodeji na SMS Ticket nebo na místě v den koncertu.Added: 25.04.2017, martin

Related photos