The Probe miluje noir atmosféru, Vy také?novinka

Pražská indie-pop kapela The Probe vydává nový singl Heal Me. Milovníci noir filmů, atmosférických dramat a emocí zakletých do silných melodií si přijdou na své.

Píseň odvážně překračuje hranice hudebních žánrů, ale působí velmi kompaktně. Kapela uchopila téma hledání životní spokojenosti ze široka a sáhla po výrazných beatech, náladových samplech a neváhala propojit zvuky do neobvyklého, ale přesvědčivého celku. Nechybí ani klavír, violoncello, kytara a především vokály zpěvačky Astrid, které jsou neodmyslitelnou devizou kapely.

O recording a mix skladby se postaral Tomáš Sochůrek ze Studia Jižák 21. Finální sound finalizoval Ecson Waldes ve známém studiu Biotech. The Probe na singlu pracovali několik měsíců a nespěchali s vydáním.

Propracovanou píseň si můžete poslechnout a brzy bude i v digitální distribuci.
Tajemnou atmosféru Heal Me doplňují čerstvé snímky od dvorního fotografa kapely Karla von Hwozdnitze.

Kapela ale neusíná na vavřínech, neboť prý už nyní pracuje na nové skladbě, která by měla připomenout původní rockové kořeny této pražské formace.

The Probe si můžete naživo poslechnout už 2. června 2017 v klubu Rock Café, kde zahrají společně s britskou elektro-popovou kapelou Knight$. Frontman James Knights už české publikum otestoval – nyní přijede s celou kapelou.
Více o kapele The Probe najdete na www.theprobe.cz.


Added: 02.05.2017, Marek

Related photos

fotofoto
fotofoto

Fotografie: archiv the probe