AQUABABES 2017 PŘEDSTAVUJÍ SVŮJ PRVNÍ SINGL A VIDEOKLIPnovinka

Mária, Stiliana, Markéta, Petra a Tereza – to jsou AquaBabes pro rok 2017. Právě dnes má premiéru jejich videoklip, při jehož natáčení strávily více času ve vzduchu než na zemi. A výsledek rozhodně stojí za pozornost! Svým počinem navazují na tři úspěšné hity předešlých sestav – Neříkej mi baby, Čistá jako láska a Nejsem další – které mají na YouTube dohromady přes 25,7 milionů zhlédnutí! Ani nová píseň s názvem Tvoje múza nepostrádá hitové ambice, a má tak výborně našlápnuto stát se chytlavým songem letošního léta. AquaBabes 2017 určitě stojí za to sledovat i na sociálních sítích. Zatím to vypadá, že lítáním v oblacích vše teprve začíná.

„Nahrávání singlu, natáčení klipu i profesionální focení jsme si moc užily! Všemu předcházely intenzivní přípravy – prošly jsme změnou vizáže, stylingem, tréninky choreografie i cvičením s kaskadéry, kteří nás učili 'létat'. Občas to byla pořádná dřina, je to pro nás ale jedinečná zkušenost, kterou bychom jinde těžko získaly. S výsledkem jsme nadmíru spokojené a doufáme, že se bude písnička spolu s klipem líbit,“ přejí si Mária, Stiliana, Markéta, Petra a Tereza
Videoklip k písni Tvoje múza je zatím nejvýpravnější podívanou, kterou AquaBabes natočily. Za námětem stojí španělský režisér Eduardo Vieitez. Vzniku videoklipu předcházela intenzivní příprava s kaskadéry i choreografy. „Natáčení bylo po technické stránce náročnější, ale dívky neztrácely dobrou náladu a pozitivní energii. Je v nich správná kombinace talentu, krásy a nezbytné pokory. Držím jim palce v budoucí kariéře a doufám, že se českým divákům bude naše společná práce líbit,“ zaznělo od Vieiteza.
Zájem o to stát se součástí talentové platformy AquaBabes je rok od roku větší. Letošní AquaBabes byly po celý čas příprav i samotného natáčení v rukou těch nejpovolanějších odborníků. Ať už šlo o profesionály z hudebního vydavatelství Universal Music, v módním průmyslu žádaného stylistu Petera Tistana či uznávaného kadeřníka Martyho Tyla. O profesionální fotografie se postaral Matúš Tóth.
Spolu s hudebním videoklipem natočily dívky opět i televizní spot pro pramenitou vodu Aquila, ve kterém nový song Tvoje múza rovněž zazní. Novinkou je, že letošní AquaBabes svoji cestu ke splnění hudebního snu i mnohem více představují fanouškům na svém YouTube kanále: http://bit.ly/AquaBabes2017, jenž má téměř 50 tisíc odběratelů a jejich počet stále roste.

„Máme upřímnou radost, že jsme součástí AquaBabes. Za pár měsíců jsme se naučily tolik věcí a poznaly takové množství inspirativních lidí, že z toho budeme ještě dlouho čerpat. A navíc nás to vážně baví, což je i z videí, která natáčíme, snad cítit,“ shodují se sympatické AquaBabes 2017, jež se naživo poprvé představí naživo 17. června 2017 na Staroměstském náměstí v rámci Mattoni koktejl festivalu.Seznamte se s AquaBabes 2017

Mária Bikárová

Drobná dívka s dlouhou, kaštanově hnědou hřívou, to je Mária. Zpívání je její vášní. Kromě toho, že studuje populární zpěv na Pražské konzervatoři, si už stihla vyzkoušet třeba i jaké to je být vokalistkou Daniela Hůlky. Drží se motta „makat, makat a makat!“, které je pro ni i hnacím motorem v budování pěvecké kariéry. Máriinu povahu nejlépe charakterizují tři slova – přátelská, obětavá a skromná. Když zrovna sama nezpívá, hudbu alespoň poslouchá. Tíhne hlavně k jazzu, popu nebo r'n'b. Vždy ji taky lákalo navštěvovat nejrůznější taneční kurzy. Miluje cestování, na výlety s sebou často bere i svou fenku Zuzanku. Nejlíp se jí relaxuje u sledování filmů s popcornem v ruce.

Stiliana Dimitrova

Stiliana je exotická kráska s osobitým stylem a nezaměnitelným hlasem. Své okolí dokáže vždy nakazit pozitivní energií, té má totiž doslova na rozdávání! Zbožňuje hru na klavír, kterou i vyučuje. Jako zpěvačka dřív vystupovala s hiphopovou kapelou a láska k černé hudbě jí zůstala dodnes. Není proto překvapením, že vzhlíží k takovým pěveckým ikonám, jakými jsou Aretha Franklin nebo Lauryn Hill. Stili je společenský tvor s impulzivní povahou, který se rád baví a tráví čas s přáteli. Je gurmán – zbožňuje dobré jídlo, které nejen ráda jí, ale i připravuje. Říká, že k životu potřebuje adrenalin. I proto se v rámci projektu AquaBabes nejvíc těší na živá vystoupení před publikem.

Markéta Chládková

Už jako malá věděla, že chce být zpěvačkou. Začínala v pořadu Rozjezdy pro hvězdy, kde si dokonce zazpívala duet s Karlem Gottem. Není tak divu, že její další kroky vedly na hudební konzervatoř. Markéta je půvabná blondýnka, které nikdy nechybí úsměv na tváři. Jejím něžným vzhledem se ale nenechte zmást, dokáže být totiž i pořádný živel! Aktivně se věnuje třeba boxu a dalším sportům. Miluje běh v přírodě, protože si při něm nejlíp vyčistí hlavu. Dalším jejím koníčkem je cestování, které jako správná dívka nejradši spojuje s nákupy. Pravidelně tak lítá obhlídnout aktuální trendy do jedné ze světových metropolí módy – New Yorku.

Petra Hůrková

Už na první pohled je Petra pohodářka tělem i duší. Nejradši ze všeho oblíkne mikinu, na hlavu nasadí kšiltovku a vyrazí se svým jorkšírem Benem na procházku. Od dětství se aktivně věnovala krasobruslení, tenisu nebo třeba jízdě na koni. Záliba ve sportu jí zůstala dodnes, největším koníčkem jsou pro ni ale hudba a zpěv. Petra se na sobě snaží neustále pracovat a zdokonalovat se. Těší se tak, že získá díky AquaBabes spoustu nových zkušeností a vyslechne si nejen rady, ale i potřebnou kritiku, která ji posune dál. V životě se řídí heslem „štěstí přeje připraveným“.

Tereza Pufferová

Tereza je benjamínkem letošních AquaBabes. Se svými zkušenostmi ale za ostatními dívkami rozhodně nezůstává pozadu. Vystudovala muzikálový zpěv na konzervatoři a má za sebou účast v nejrůznějších pěveckých soutěžích. Odjakživa sní o tom, že se jednou stane zpívající herečkou. I proto je jejím velkým vzorem americká diva Anne Hathaway. Můžete ji znát z pořadu Bludiště na ČT 1, kde účinkuje. Mimo to vystupuje také v kabaretu a divadle. Terka o sobě říká, že je hodně energická, ambiciózní, ale taky správně střelená. Má ráda adrenalin. Zkusila paraglaiding a chystá se na skok padákem i bungee jumping. Postavu si udržuje tancem. Miluje latino fitness dance a street dance. Příležitostně se věnuje fotomodelingu.

O projektu AquaBabes

Organizátorem hudebního projektu AquaBabes je vydavatelství Universal Music za podpory značky Aquila, která dívkám umožňuje vystoupit ve svém reklamním spotu. AquaBabes se tak zároveň stávají tvářemi této pramenité vody. To, že koncept podporující začínající zpěvačky v prvních krůčcích jejich kariéry skutečně funguje, dokazují jednotlivé členky předešlých sestav AquaBabes. Jednou z nich je Ivy Hoang z prvního ročníku, která se objevuje na televizních obrazovkách jako herečka v televizním seriálu Ohnivý kuře. Další bývalá členka prvních AquaBabes, Angeé Svobodová, potom účinkuje coby tanečnice v pořadu TV Nova Tvoje tvář má známý hlas. Dívky ale spolupracují i napříč ročníky – Ilona Maňasová (2. ročník) a Sabina Olijve (3. ročník) totiž nedávno založily novou hudební skupinu Free Budget.
První skladba Neříkej mi baby se stala nejpopulárnějším českým hudebním klipem na YouTube pro rok 2014, druhá písnička Čistá jako láska dosáhla v roce 2015 coby součást reklamního spotu první příčky v žebříčku nejsledovanějších reklam na YouTube. Stejného ocenění se v roce 2016 dostalo i třetímu singlu Nejsem další. Všechny tři přísně mají dohromady na YouTube přes 25,7 milionů zhlédnutí a čísla stále rostou!


Added: 21.05.2017, martin

Related photos