Funky Chicken rozjedou párty v ArtBarunovinka 26.05.2017, martin

Funky Chicken! Za tímto názvem se skrývá exploze taneční muziky doprovozená proudy energie a radosti ze života. Kapela Funky Chicken je ve svém domovském Brně již známým pojmem. A nejen tam. Zahrála si na mnoha klubových pódiích po celé republice i na festivalech, jako je Čarodějáles na brněnské Riviéře, či Play Fair Fest na letišti v Hradci Králové.

Už delší dobu se mluví o tom, že Funky Chicken něco chystají. A je tomu skutečně tak! Již dnes 26. 5. 2017, kapela pokřtí své debutové EP s názvem Clubáse. Speciálním hostem bude Martin Vlček. Akce vypukne ve 20:00 hodin a místem křtu se stane nově otevřený hudební klub ArtBar Druhý Pád, který se díky své „ulítlé“ atmosféře stal okamžitě po otevření hitem místních uměleckých kuloárů.

Večer zahájí rock’n‘rolová kapela LetRouRou. Její vystoupení v čele s charismatickým zpěvákem vás rozhodně nenechá jen tak postávat u baru. Po koncertě rychle domů? Ani náhodou. Bude následovat afterparty s DJ Lais a DJ Josefem. Tato dvojice nazná hranic. A to doslova.

Co říci závěrem? Chystá se večírek, který tu dlouho nebyl a na který budete dlouho vzpomínat. A abychom nezapomněli, kromě křtu EP Clubáse si Funky Chicken připravili ještě jedno velké překvapení, ale to nesmíme vyzradit dříve než 26. 5. v ArBaru Druhý Pád.