LIGHT & LOVE jako tip novinářů pro rok 2015novinka

Dvojka LIGHT & LOVE byla oficiálně nominována na jednu z tuzemských nadějí pro rok 2015. Seznam pěti nováčků, o kterých by letos mělo být výrazně slyšet, zveřejnil server iDnes.

Light & Love si o nominaci řekli nejen singlem Blueberry Sky, který vydali na přelomu roku a který postupně šplhá vzhůru oběma rádiovými IFPI žebříčky. Novináři chválí také jejich pódiovou prezentaci a produkční činnost pro další muzikanty. Duo spolupracovalo například s Voxelem nebo Adamem Mišíkem. Mimochodem, za pilotní nahrávkou projektu Mirai, jehož jméno na seznamu iDnes rovněž figuruje, stojí právě Honza Balcárek z Light & Love. Jeho skladatelského talentu si všimli i na webu AudioJungle, kde hudebníci z celého světa prodávají svoje písničky nebo podklady pro reklamy. V lednu byla Honzova práce The Adventure vybrána jako nahrávka týdne a umístěna na hlavní stranu webu!

iDnes: http://kultura.idnes.cz/nove-nadeje-popu-025-/hudba.aspx?c=A150123_181719_hudba_ob

Pro úplnost připomeňme, že singl Blueberry Sky je aktuálně mezi dvaceti nejhranějšími česko-slovenskými písničkami. Kapela ke skladbě chystá videoklip, k dispozici by měl být v únoru...


Added: 30.01.2015, martin

Related photos

fotofoto