Najviac čo sme zažili. Tak se jmenuje nová skladba slovenské kapely S Hudbou Vesmírnounovinka

Song zveřejnili rovnou i s videoklipem. Skupina právě oslavuje dva roky od svého prvního hudebního počinu a vůbec nezahálejí. Bude jejich nový song dalším letním hitem? Už teď je na 8. příčce v trendy videích.

V sprnu 2015 během vysokých letních teplot vydali úspěšný song Je nám teplo, kde se objevil i herec Jiří Mádl. Ten se dlouho držel na předních příčkách ve slovenských i českých rádiích a na internetu má dnes už téměř 13 miliónů zhlédnutí. Patří tak mezi nejúspěšnější kapely na Slovensku. Své dvouleté výročí oslaví spolu s fanoušky prostřednictvím nového videoklipu, ve kterém ukážou, co všechno za uplynulé dva roky zažili.Mladé trojici se podařilo za jejich krátkou dobu působení hned několik úspěchů. Slovenská televize je oslovila, aby moderovali pořad Zem Spieva a zpěvačka Dominika Morávková si díky svému hereckému nadání zahrála hlavní postavu ve filmu Terezy Nvotové Špina. Na Art Film Festu dokonce vyhrála za tuto roli i cenu Modrý anděl za nejlepší ženský herecký výkon. A podle neověřených informací mají před sebou další velký televizní projekt. Časem uvidíme, jestli je to pravda.

Navzdory velkému boomu chtějí však svým posluchačům ukázat, že jsou to stále ti stejní mladí šílenci, kteří dělají hudbu s láskou a nadšením. Dosud nemají ani jedno video na Youtube zmonetizované, i když by díky tomu určitě vydělávali nemalé částky.

Velkou část klipu natočili v krásném slovenském městě Levoča, takže nejen po hudební, ale i po vizuální stránce klip určitě mnohé zaujme. A aby toho nebylo málo, údajně se už chystá další videoklip, který by se mohl natáčet na malebné Gran Canarii. Další zdroje tvrdí, že Sorizzo pracuje na vlastní solo desce a Marek dokončuje jeho první audioknihu! Uvidíme, čím vším nás ještě překvapí.

Zatím se můžete podívat na rekapitulaci jejich dvouroční existence a pustit si tento chytlavý song.


Added: 11.08.2017, martin

Related photos