4TET A JEHO VOKÁLNÍ UMĚNÍ DOSTUPNÉ UŽ I DIGITÁLNĚ.novinka

Vokální seskupení 4TET vydává svoje první tři alba v digitální podobě. Dostupná jsou ode dneška na všech běžných streamovacích i downloadových serverech.

"Přejeme ze srdce, aby posluchače, tak jako nás, Pán Bůh miloval a ať i jim naše úpravy přinesou úsměv na rtech a pohlazení na duši jak v obdobích radosti, tak i v časech nelehkých... Příjemný poslech,” přeje za 4TET Jiří Škorpík všem příznivcům, a přidává několik slov ke každému z alb:

1st.

How Deep Is Your Love, Tears In Heaven, Yvetta, Ještě Tě mám plnou náruč, Já to tady vedu, Addams Family...
První aranžmá, mnoho měsíců zkoušek a práce. Veliká radost, že vznikla naše první deska, natočili jsme první TV vystoupení a začali koncertovat. Radost…
Nečekali jsme to, ale cd "4TET 1st." bylo dokonce oceněno Platinovou deskou za prodej nosičů.

2nd.

Lady Carneval, Jeanne D'Arc, Hlava mazaná, Robinson, Love of my life...

Druhé cd nás stálo mnoho práce. Chtěli jsme pokračovat, ale při koncertech a náporu vystoupení bylo velmi náročné se sejít ve studiu. Povedlo se a měli jsme velikou radost. I toto cd bylo velmi úspěšné a po právu oceněno Zlatou deskou za prodej nosičů.

3th.

Znala panna pána, Prstýnek, Thriller, Blue Moon, Imagine, Je jaká je, Ticket To Ride, The Flinstones, Láska...

Toto cd má velmi silný obsah a pracovalo se na něm postupně tři roky ve třech nahrávacích studiích. Účinkují na něm i členové České filharmonie a studiový vokální sbor. Některé ze skladeb se dočkaly i podoby symfonické s Filharmonií Brno v úspěšném projektu VVK (Velký Vánoční Koncert). Na cd je i jediná původní skladba seskupení 4TET - Colours Of The World.

Jedinečné vokální těleso ve složení: David Uličník (tenor), Jiří Korn (baritone 1), Jiří Škorpík (baritone 2), Dušan Kollár (bass) vzniklo v říjnu 2002 v souvislosti s tanečně excentrickým představením Jiřího Korna TEP. Dosud vydalo čtyři alba: 4TET 1st (2004), 4TET 2nd (2005), 4TET 3rd (2008) a 4TET 4th (2016).


Added: 13.08.2017, Marek

Related photos