Fast Food Orchestra si pohráli s novým lyric videem do stylu osmdesátkových videoher, za měsíc vyrazí na turné s Circus Brothersnovinka

Animované lyric video k songu Pilule je další ochutnávku z nového alba Fast Food Orchestra, které vyjde začátkem října. Novinku FFO, která bude kompletně v češtině, si už teď můžete předobjednat na Hithitu. V říjnu kapela vyrazí na turné se spřátelenými Circus Brothers.

Lyric video Pilule odkazuje na legendární osmdesátkové videohry, na kterých velká spousta z nás vyrůstala. Propracované animace připravil Lukáš Kopecký a rozhodně se při nich pobavíte.Pilule jsou už druhým songem z nového alba Struny, které vyjde oficiálně 9. října. Podpořit kapelu i album samotné můžete prostřednictvím kampaně na HitHitu, mezi odměnami si můžete vybrat klasickou předobjednávku alba ve fyzické i digitální formě, nebo se odvážit ještě víc a zažít něco fakt výjimečného: vyrazit třeba s kapelou na turné, nebo je nechat odehrát akustický koncert u vás v obýváku.

Vzápětí po vydání alba Struny vyrazí FFO na turné po českých klubech. S sebou berou disco-balkánskou partu Circus Brothers, která jim bude v tempu rozhodně plnohodnotným partnerem. Bude to prostě pořádná jízda, a navíc i parádní příležitost, jak započít oslavy blížících se narozenin FFO. V roce 2018 totiž kapela dovrší 20 let své existence. Za tuhle dobu stihla vydat 8 studiových alb a objet snad všechny domácí festivaly a kluby. Podívala se i do zahraničí, v rámci turné například v Brazílii, Turecku nebo Rusku a prakticky po celé Evropě.

Na HitHitu můžete kapelu podpořit zde:
https://www.hithit.com/cs/project/3954/fast-food-orchestra-vydavaji-desku


Added: 05.09.2017, martin

Related photos