SEBASTIAN doprovodí Kryštof na Strahověnovinka 15.09.2017, martin

Zpěvák SEBASTIAN se o víkendu představí na Strahově. Bude jedním z hostů skupiny Kryštof na jejím koncertě Vysněný stadion.


Po oba víkendové dny se na stadionu Evžena Rošického v Praze uskuteční oslava pětadvacátých narozenin jedné z nejpopulárnějších kapel u nás. Kryštof si na akci pozvali tři hosty a jedním z nich je právě Sebastian. Pro něho půjde o ostrou zkoušku nového programu, který chystá v rámci Vesmírná Tour 2017. Během jedenácti koncertů na přelomu listopadu a prosince chce Sebastian návštěvníkům nabídnout zase o něco víc: „Připravili jsme novou světelnou a vizuální show, pozměnili jsme pódiové dekorace a trošku upravili i písničky, aby mělo vystoupení větší spád. Doufáme, že se nová podoba koncertů bude našim fanouškům líbit!“

Turné dostalo název podle aktuálního singlu. Skladba Vesmírná, kterou Sebastian natočil s Atmo Music, už patří mezi dvacet nejhranějších písní v tuzemském éteru. Zpěvák má v žebříčku stále i předchozí hit Náhradní díly, který drží šestý týden pozici v Top 5.