THOM ARTWAY zve na mimořádný koncertnovinka 25.09.2017, martin

Český písničkář Thom Artway přichystal po desítkách letos odehraných koncertů jeden mimořáný: 5. října vystoupí v pražském Paláci Akropolis za účasti televizních kamer a kromě prověřených hitů představí naprosté novinky.

Do Akropole pozval Thom Artway několik hostů. Mezi jinými Mikoláše Růžičku (Republic of Two) s jeho projektem Piano, Honzu Kovaříka (Jelen) či Matěje Morávka (Vlasta Redl, Team). Na program zařadil skladby jak ze svého prvního EP Still Standing in The Unknown a debutového alba The Hedgehog, za které letos získal dvě ceny Anděl (Zpěvák a Objev roku), tak čerstvé přírůstky. Mimo jiné i This Light, kterým přispěl na letošní Ekompilaci.cz, a High Above the Trees, kterým podpořil kampaň Silent Forest – Asia Songbird Crisis. Celý koncert zaznamená Česká televize.

Rozhovor Thoma Artwaye k albu Hedgehog:


„V Akropoli mě čeká vůbec největší koncert, takže je pro mě velmi významný. Navíc zahrajeme úplně jiný set písní, než kdykoli předtím, spoustu novinek poprvé. Moc se těším,“ přiznává Thom Artway.

Kromě dalších podzimních vystoupení zahraje Thom Artway také na festivalu Nouvelle Prague, jenž je prvním ze světových festivalů, na kterých bude jakožto vítěz mezinárodního projektu Czech Fresh reprezentovat Českou republiku.


Related photos

foto