Hodiny se nezastavují! Vydávají nový singl a debutové EP S tebou. 11. října v pražské Akropoli zahrají naživo. Desku pokřtí Richard Krajčo.novinka 06.10.2017, martin

Kapela Hodiny si za více než rok své existence získala posluchače i publikum mnoha hudebních festivalů a koncertů svoji energii a chytlavými písněmi. Letošní úspěšný rok završí ve středu 11. října vlastním koncertem v pražské Akropoli, debutovým EP S tebou, jež vychází tento pátek a obsahuje nový stejnojmenný singl. Bonusově jej představuje ve svěží remixové podobě a přidává také live video z velkolepého koncertu na Strahově.

Vedle aktuálního singlu S tebou na EP nechybí doposud nejúspěšnější skladba Stmívání, která na YouTube nasbírala přes milion a půl zhlédnutí či rádiovým éterem dosud znějící Jízdní řád a Ze dna.Singl S tebou je o nejistotě, pochybnostech a zevšednění životů a vztahů. Zároveň ale i o naději a víře, bez které by to nešlo. Způsobem práce, produkce a celé aranže a zvuku bylo natáčení singlu pro kapelu něco úplně jiného, než co doposud dělali. Stojí si však za tím, že jsou to stále oni se stále dobře rozpoznatelným rukopisem.

Hodiny si jako jedna z mála tuzemských kapel vyzkoušeli atmosféru stadionového koncertu. Stalo se tak v polovině září, kdy na vyprodaném strahovském stadionu Evžena Rošického vystoupili jako předskokan kapely Kryštof. „Bylo to ohromující a dojemné zároveň. Bylo to neuvěřitelné, ale v pozadí muselo stát hrozně moc práce, dřiny a víry. Moc děkujeme klukům z Kryštof za tuhle příležitost. Tyhle věci člověk dost možná zažije v životě asi jen jednou. Proto jsme se je rozhodli zaznamenat i obrazem a jako takovou malou vzpomínku z nich sestříhat klip k písni S tebou,“ přibližuje dojmy ze Strahova a důvod natočení live videa zpěvák a hlavní autor Tomáš Sehnal.
Kapela Hodiny EP S tebou slavnostně pokřtí 11. října v pražské Akropoli a každý návštěvník koncertu si EP odnese jako dárek. Kmotrem bude Richard Krajčo.


Related photos

foto