Podpultura se vrací do Labyrintu - vychází Labyrint Remixednovinka

Kladně přijatý debut Labyrint uskupení Podpultura se po necelém půl roce dočkal nového zpracování. Aktuální beatový kabát ušilo třem skladbám celkem 12 producentů, z nichž Podpultura nakonec vybrala 6, jejichž pecky se dostaly na výsledné EP.

Mezi beatmakery, kteří se na EP Labyrint Remixed podíleli jsou zavedená jména elektronické/rapové scény jako Wbwoy, Karaoke Tundra či Gruzo. Remixem přispěl i hip hopový objev minulého roku Krudanze, který produkoval úspěšnou desku Mc Geye RλP-LIFE. Méně známí mohou být pro posluchače rapu Tentato a Jekyll, o to větší pozor byste si na ně ale měli dát v budoucnu! O remix obalu se postaral autor původního artworku Jakub Řídký aka Houba.

Celé EP si můžete poslechnout na youtube, stáhnout zdarma na http://www.podpultura.cz nebo streamovat ze všech digitálních distribucí od Spotify přes iTunes po Google Play.

Pokud máte zájem sami vytvořit remix, akapely i instrumentálky jsou ke stažení na bandcampu kapely.K příležitosti vydání Labyrint Remixed se koná 26.10 i party v (A)VOID Floating Gallery, kde kromě Podpultury vystoupí ještě dravá alternativně-rapová čtveřice Atlantik. O hudební doprovod se postarají djs Gruzo a Jekyll.


Added: 16.10.2017, martin

Related photos