Mimozemšťan Fast Food Orchestra vzpomíná na festivalové létonovinka

Fast Food Orchestra vydali v říjnu novou desku, s tou hned vyrazili na turné, které vyvrcholí 21.12. v pražském Lucerna Music Baru. Teď se ještě ohlížejí za uplynulým létem, a to s klipem k songu Mimozemšťan.

Mimozemšťan vyrazil na oblíbený ska punkový festival Mighty Sounds, který podrobil podobné analýze a probádal ze všech koutů. O režii vtipného klipu, ze kterého na vás dýchne ta pravá festivalová atmosféra, se postaral Otakar Faifr. Kapela je aktuálně na turné k novému albu Struny, nejblíže vystoupí 27.10. v Litomyšli.

Turné absolvuje s disco-balkánskou partou Circus Brothers, která jim je v tempu rozhodně plnohodnotným partnerem. Je to prostě pořádná jízda, kterou by si fanoušci neměli nechat ujít. Navíc i parádní příležitost, jak započít oslavy blížících se narozenin FFO. V roce 2018 totiž kapela dovrší 20 let své existence. Za tuhle dobu stihla vydat 8 studiových alb a objet snad všechny domácí festivaly a kluby. Podívala se i do zahraničí, v rámci turné například v Brazílii, Turecku nebo Rusku a prakticky po celé Evropě.


Added: 25.10.2017, Marek

Related photos

fotofoto
fotofoto