Adam Mišík otevírá novou kapitolu své hudební kariéry! Singl a videoklip s hostujícím rapperem Renne Dang je první ochutnávkou.novinka

Že nikdo v České republice nedělá kvalitní taneční pop hodný zahraniční konkurence bylo možná pravdou před vydáním nového singlu a videoklipu zpěváka Adama Mišíka s názvem Slowmo, na kterém spolupracoval s rapperem Renne Dangem. Nyní zpěvák otevírá novou kapitolu nejen své kariéry, ale i tuzemské popové scény. Do videoklipu navíc přizval svoji přítelkyni – modelku Dianu Kratochvílovou.

„Od mého prvního hitu uplynuly čtyři roky. Za tu dobu se u mne odehrálo hodně nových věcí, a tak nějak přirozeně jsem vycítil, že se chci posunout i hudebně. Cíl pro rok 2017 jsem měl jediný – vyjít s novou skladbou, která bude podle mých představ. Potřeboval jsem ty správné lidi a kreativní svobodu,“ přibližuje důvod změny směru Adam, který vyměnil manažera, kapelu, label i producenty. Protože jde o úplný restart kariéry, dance popový track Slowmo je v podstatě druhým debutovým singlem. Zbrusu novým, dospělejším, drzejším a mnohem odvážnějším směrem se budou ubírat i další skladby, které by měly vyjít příští rok na EP.Singl Slowmo se nahrával za asistence producenta Martina "Maxe" Šrámka v bratislavském LittleBeat Studiu. Na textu spolu s Adamem a Matějem Vávrou spolupracoval hostující rapper s vietnamskými kořeny Renne Dang. Toho si Adam přizval z důvodu obliby čím dál víc trendy kombinace dancehallových elektronických tracků s rapem. „Na začátku jsem byl skeptický a rozhodnutý odmítnout. Pak jsem si ale pustil demo a ihned změnil názor. Přesně tenhle čerstvý vítr v českém popu chybí. Je důležité ukázat posluchačům, že dobrá domácí popová skladba nemusí znít jak od táboráku,“ komentuje spolupráci Renne.

„Moji rodiče bohužel vůbec netuší, co je to to "slowmo", ale mladí posluchači text s intimním nádechem určitě pochopí,“ dodává s úsměvem Adam.

Klip režíroval Petr Simon a kamery se ujal Radim Střelka, kteří stojí za klipy DJ Wiche nebo Rytmuse. „Adam mě oslovil s konceptem barevně výrazného videa založeného na tanečnicích a modelkách. Vzor měl v klipech amerických interpretů, což pro mě byla výzva, jelikož tu v Česku nikdo takovou hudbu nebo vizuál neprodukuje. Celá výroba byla náročná, ale přesto zábavná a výsledek rozhodně stojí za to,“ přibližuje klip Simon. Natáčelo se v prostorném studiu za Prahou za pomoci filmových jeřábů a kamer. Hlavní role se ujala Adamova přítelkyně Diana Kratochvílová, vedlejší role ztvárnily modelky z Czechoslovak Models a parket rozvířily tanečnice. Choreografii obstarala talentovaná Esther Lubadika.


Added: 20.11.2017, martin

Related photos

fotofoto
fotofoto
fotofoto
foto