Fast Food Orchestra míří Do pekla s láskounovinka

Fast Food Orchestra představují originální loutkový videoklip s tzv. Münzbergovými loutkami, které se vyráběly v první polovině minulého století. Už 21. 12. pokřtí svou novou desku Struny v Lucerna Music Baru.

“Loutkový klip jsme vymysleli hlavně proto, že si v textu pohráváme s čertovskými příslovími a dvojsmysly. Proto ná od začátku bylo jasné, že by měl mít pohádkovou a v jistém ohledu až naivní atmosféru. Tím pádem nás taky napadlo klip zveřejnit na Mikuláše,” vysvětluje k netradičnímu videoklipu frontman kapely Fido Vondrášek.

Výpravu měla na starosti Kateřina Wiesnerová, která vyráběla a malovala vybrané kulisy a dekorace. Některé z použitých kulis jsou takzvané Alešovy kulisy, na kterých se podíleli různí umělci.Samotný song pochází z alba Struny, které kapela letos vydala. Pražský křest desky proběhne už 21. prosince v oblíbeném prostoru Lucerna Music Bar. Hosty koncertu budou, stejně jako i na turné k desce, Circus Brothers. V příštím roce oslaví Fast Food Orchestra 20 let na hudební scéně.


Added: 07.12.2017, martin

Related photos