Skupina NO NAME naděluje k Vánocům už tento páteknovinka 13.12.2017, martin

No Name, čerstvě desetinásobní Slavíci bez hranic, připravili pro svoje fanoušky speciální vánoční dárek. Tento pátek vyjde souhrn celé jejich tvorby: box 10CD + 2 DVD No Name 1998 – 2018.

Dvanáctidiskový komplet obsahuje všechna řadová alba a nejvýznamnější DVD skupiny. Jednak Live in Prague z roku 2006, kdy se No Name koncertem v O2 Aréně definitivně zařadili mezi hudební stálice bývalého Československa. A dále 20 rokov No Name z vyprodaného Fóra Karlín, které je vůbec prvním záznamem narozeninových oslav kapely a vychází také jako audio na CD.
Dvě dekády na scéně považují No Name za náročné, ale nádherné období: “S kolegami z kapely sa snažíme byť na seba nároční, mnohokrát sme si povzdychli, že naše skúšanie pripomína viac drezúru ako rock an d roll, no každý ďalší koncert naznačuje, že to robíme správne,” komentuje fungování kapely Igor Timko.Skupina No Name už přes dvacet let sklízí úspěchy doma i za hranicemi Slovenska. Patří k nejúspěšnějším česko-slovenským skupinám, o čemž svědčí i skutečnost, že jsou desetinásobnými držiteli ocenění Slavík bez hranic v anketě popularity Český slavík Mattoni. No Name hrají v sestavě: Igor Timko – zpěv, Dušan Timko – kytara, Ivan Timko - bicí, Roman Timko – kytara, Vilo Gutray - basa, a Zoli Šallai – klávesy.

CD: No Name, Počkám si na zázrak, Oslávme si život, Slová do tmy, Čím to je ?!, V rovnováhe, Nový album, S láskou, Karel Gott & No Name Kto dokáže…, 20 rokov No Name
DVD: Live in Prague 2006, 20 rokov No Name


Related photos

foto