Holešovice zachvátí brněnský funk aneb křest nového alba kapely Funky Chickennovinka 22.01.2018, martin

Známá brněnská kapela Funky Chicken pokřtí v Praze své nové album "To by se Vám líbilo" v holešovickém klubu Cross 24.1.2018. Kmotrem bude několikanásobný zlatý slavík. Návštěvníci se mohou těšit na energickou show, kterou zahájí pražská kapela Megaphone, autor hitů jako Rosie, Dancin' Shoes nebo Lumber. Po skončení koncertu obou kapel je nachystána také afterparty, kterou bude mít na starost rezident populárního brněnského klubu Metro Music Bar, Dj Lais.

"Chtěli jsme našim fanouškům nabídnout pořádnou porci funky zábavy a neomezit se jenom na náš koncert. Proto jsme oslovili naše pražské kamarády Megaphone, aby s námi spojili síly" komentuje kapelník brněnských Funky Chicken Shanny, jak vznikl nápad uspořádat společný koncert s kapelou Megaphone. Slibně se rozjíždějící brněnská parta jménem Funky Chicken nedávno vydala CD vlastních autorských písní, nazvané jednoduše "To by se Vám líbilo". Na pražském křtu v klubu Cross uslyšíte hity z nového alba jako Dance, Pumpovat, Foto a mnoho dalších., Pražské publikum bude mít také možnost vůbec poprvé slyšet nové skladby, které do programu na tento večer kapela Funky Chicken zařadila.

Velkým překvapením pro diváky Funky Chicken je jméno pražského kmotra jejich CD. "Nestává se každý den, že se Vám ozve dvojnásobný zlatý slavík a autor tolika hitů s tím, že se mu líbí Vaše CD a rád by přišel na křest", komentuje Shanny jak vznikla spolupráce s Daliborem Jandou, který se má stát na pražském koncertě kmotrem jejich nové desky. "Dalibor je skvělý muzikant a když se nechal slyšet, že naše deska se mu líbí, udělalo nám to obrovskou radost", doplňuje kapelník. Po skončení koncertu bude již přichystán Dj Lais, který naváže v rytmu funku a protáhne večírek až do ranních hodin. "Jsme hrozně rádi, že do toho šel Lais s námi, je to asi nejzábavnější a nejbláznivější funky Dj, kterého v Brně máme a rádi tento zážitek dopřejeme i pražskejm kolegům", s úsměvem uzavírá Zach, který hraje ve Funky Chicken na baskytaru. Na křtu bude pro fanoušky Funky Chicken přichystána speciální edice nového alba a plánovaná je také autogramiáda.

Kdo bude sdílet událost https://www.facebook.com/events/334074060329758/ bude mít vstup zdarma, pro ostatní je to 100 Kč.