Zpěvačka Giudi vydává klip se světovým přesahem. Na 22. února plánuje jeho křest v pražském klubu MONO FONOnovinka 06.02.2018, martin

Nový klip nadějné české zpěvačky byl pořízen profesionály z Flux Films v čele s režisérem Adamem Vopičkou. Křest proběhne v trendy klubu MONO FONO, kde Giudi také vystoupí živě. Je zde připravena debata s tvůrčím týmem i afterparty s DJem Forrest Pine.

Po loňském vydání debutového EP Reborn to Be s úspěšným singlem a videoklipem Seaside, přichází Giudi s novým materiálem v podobě klipu Into The Woods, ze kterého vám přeběhne mráz po zádech. Pochází z dílny Adama Vopičky a jeho Flux Films a je ozvláštněný unikátními efekty a ohromujícími záběry krajin. Po Seaside Giudi opět potvrzuje svůj rukopis a divák se tak může těšit na strhující vizuální estetiku a dokonalý cit pro propojení světů hudby, architektury a módy. Podle vlastních slov Adama Vopičky, autora klipů pro Zrní, Lenku Dusilovou nebo Thoma Artwaye, jde o jeden z jeho nejzásadnějších projektů vůbec.

Teaser videoklipu zde:


Během večera budou mít hosté možnost zeptat se přímo Adama a zástupců postprodukčního studia Silencio na otázky k tvorbě tohoto klipu a jimi užitých postupů. Song vznikl opět ve spolupráci s producentem Sin.texem, text napsala přímo Giudi. Křest je naplánován do stále populárnějšího prostoru MONO FONO, který se nachází v samém centru Prahy (JUngmannova 15).
Giudi je aktuálně v nominaci hudební ankety Žebřík za uplynulý rok, kterou vyhlašuje internetový magazín iReport, a to v kategorii Objev roku.

Event akce na FB: https://www.facebook.com/events/534207526966179/

ČASOVÝ HARMONOGRAM 22. 2. MONO FONO:
19.00 DOORS
20.00 KONCERT
21.00 ROZHOVORY S FILMAŘI
21.30 DJ FORREST PINE AFTERPARTY


Related photos

fotofoto

Fotografie: Andy Owl