Zpěvačka Giudi představuje výpravný klip ke skladbě INTO THE WOODSnovinka 23.02.2018, martin

Nový klip nadějné české zpěvačky byl pořízen profesionály z Flux Films v čele s režisérem Adamem Vopičkou. Výrazné záběry plné precizních momentů jsou výsledkem několikaměsíční intenzivní práce.

Po loňském vydání debutového EP Reborn to Be s úspěšným singlem a videoklipem Seaside, přichází Giudi s novým materiálem v podobě klipu Into The Woods, ze kterého vám přeběhne mráz po zádech. Pochází z dílny Adama Vopičky a jeho Flux Films a je ozvláštněný unikátními efekty a ohromujícími záběry krajin. Po Seaside Giudi opět potvrzuje svůj rukopis a kladení vysokých cílů. Divák se tak může těšit na strhující vizuální estetiku a dokonalý cit pro propojení světů hudby, architektury a módy. Podle vlastních slov Adama Vopičky, autora klipů pro Zrní, Lenku Dusilovou nebo Thoma Artwaye, jde o jeden z jeho nejzásadnějších projektů vůbec.Klip se natáčel v České republice a Rakousku, na kostýmech Giudi spolupracovala s návrhářkami IMRECZEOVOU a Ivanou Kaňovskou. „Na videoklipu jsme, počínaje všemi přípravami, pracovali několik měsíců a přibližně s dvacetičlenným týmem. Moc se těším na reakce diváků a posluchačů. Jsem zvědavá, jaké emoce v nich vyvolají obrazy, které jsme se do klipu snažili otisknout," dodává Giudi.

Už brzy zahájí Giudi se svým producentem Sintexem turné, a to společně s italským projektem INUDE, na Facebooku (https://www.facebook.com/giudimusic/) se dozví fanoušci aktuální informace.


Related photos

fotofoto

Fotografie: Andy Owl