Pokáč a jeho lehce nostalgická Láska na vsi v novém klipunovinka 23.03.2018, martin

Písničkář Pokáč si odskočil z jarního turné, aby natočil klip k nové skladbě Láska na vsi. Zdárně mu sekunduje Petra Göbelová, která ho na jeho koncertech doprovází jako host.

Mladá písničkářka však není jedinou, kdo si v klipu s Pokáčem zahrál. Brilantní herecké výkony podali také bratři Balcárkové ze skupiny Light & Love, přičemž Jan Balcárek alias Johny Rainbow píseň produkoval. Zaujme rovněž minimalistické herectví manažera Matěje Dobšoviče.“Je to taková odlehčená písnička z venkovského prostředí. Sám jsem na vsi žil 20 let, takže už bylo na čase na toto téma něco napsat. S Péťou teď navíc jedem turné, které je úplně super a spousta zastávek je vyprodaných, čili volba zpěvačky pro tuhle písničku byla jednoduchá. V klipu jsme zas zkusili něco jiného, a to nechat se zapasovat do vesnické veselky několik desítek let zpátky... a víc už nebudu prozrazovat, podívejte se sami, snad se budete bavit :),” přeje si Pokáč.

Pokáč má za sebou úspěšný rok: Loni vydaný albový debut Vlasy mu vynesl nominaci na Objev roku 2017 v anketě Český slavík a na Cenu Anděl České hudební akademie. Jeho klip Mám doma kočku patřil k nejúspěšnějším virálním videím a směle ho následoval i klip k duetu s Jakubem Děkanem Co bejvávalo, už není.