Thom Artway uvádí ve světové premiéře nový klip k singlu All I Know. Zahráli si v něm jeho fanoušci, půvabné gymnastky i Londýnnovinka 27.04.2018, martin

Nový klip Thoma Artwaye k singlu All I Know, který předznamenává připravované album, je na světě! V pátek 27. dubna dopoledne je ve světové premiéře uveden ve Velké Británii a v České republice. Klip z produkce Black Pear Studio režíroval Jakub Jirásek a kromě Thoma Artwaye si v něm zahráli také Thomovi fanoušci a půvabné gymnastky z TJ Tesla Brno v čele s několikanásobnou mistryní ČR Annou Šebkovou. Některé scény se natáčely v Londýně, kam Thom zamířil jako vítěz soutěže Czech Fresh. A jeho aktivity v zahraničí budou pokračovat. V květnu zamíří do Amsterdamu, dále na britský festival The Great Escape, koncertu se dočkají také Helsinky, a jako jediný český zástupce zahraje na festivalu Sziget.„Po delší době vychází další singl z chystané desky a já jsem rád, že jsem měl možnost točit se skvělým týmem v čele s režisérem Jakubem Jiráskem. Klip jsme nedávno odpremiérovali na koncertě v Malostranské Besedě, kde jsme si to i s kapelou moc užili. Tak ať se líbí!" říká Thom Artway.

Zajímavosti z natáčení

Píseň All I Know je prvním singlem k chystanému albu, jež vyjde na podzim 2018. Obrazovou podobu klipu, který je příběhem mladé zamilované dvojice, si vzalo na starosti pražské Black Pear Studio – režisér Jakub Jirásek a kameraman Filip Rejč. Režisér zasadil část příběhu do atraktivního prostředí gymnastických závodů, kde před kamerou exceluje Anna Šebková, jež je několikanásobnou mistryní republiky v moderní gymnastice a v klipu si zahrála Thomovu přítelkyni. Do sportovní haly Tesla Brno kromě gymnastického oddílu zavítali po výzvě na Facebooku také Thomovi fanoušci, kteří si zahráli v komparzu.

Prostředí tělocvičny v klipu vystřídají i londýnské ulice. Díky Thomově vítězství v loňském ročníku projektu Czech Fresh se celý realizační tým vypravil také do britské metropole, kde se natáčelo kromě exteriérů také v moderně vybaveném studiu YouTube Space, a tak bylo možné počítat i se speciálními efekty, díky kterým ústřední dvojice vzlétne nad Londýn.


Related photos

fotofoto