TALENT FOR STAGE zná deset finalistůnovinka

Vyhledávací hudební soutěž Talent for Stage, za kterou stojí nahrávací studio The Barn, vydavatelství Supraphon a festival Votvírák, zná deset finalistů. Jsou jimi (v abecedním pořadí):

Ajdontker
Brixtn
Buociková Eliška
Covers for Lovers
Gingerhead
Jamaron
Kyanid
Monna
Sabrage
Wildová Veronika

Z více než stovky skupin, zpěvaček a zpěváků, kteří se do soutěže přihlásili, je vybrala pětičlenná porota ve složení zpěvák a baskytarista Kuko z kapely Horkýže Slíže, Michal Máka z vydavatelství Supraphon, kreativní producent festivalu Votvírák David Šindelář, hudební producent a muzikant Dan Friml a hudební publicista deníku Právo a serveru Novinky.cz Jaroslav Špulák.

„Jsme rádi za takový zájem ze strany kapel a zpěváků. Výběr finálové desítky nebyl vůbec jednoduchý a finálová jména jsou výsledkem náročných diskuzí napříč celou porotou,” říká producent David Šindelář za festival Votvírák.

Na internetových stránkách www.talentforstage.cz mohou nyní až do konce května hlasovat fanoušci a hudební posluchači pro své favority. Svými hlasy tak mohou zásadně ovlivnit porotu ve výběru vítěze.

Ten si zahraje 15. června na hlavním pódiu festivalu Votvírák v Milovicích, nahraje ve studiu The Barn se zkušeným producentem singl a ten pak bude distribuován a mediálně podpořen společnosti Supraphon.


Added: 19.05.2018, martin

Related photos