Kapela Pozdní sběr s novým albem vyrazí v létě na CASTLE TOUR 2018novinka

Kapela Pozdní sběr vedená frontmanem Jurou Pařezem představuje momentálně na křtícím turné nové písně alba K narozeninám (Good Day Records) z jeho autorské dílny nahrané v nové pozměněné „all-star" sestavě. Aktuálními členy jsou Jiří Pařez - kytara, Jiří Meisner - baskytara, Emil Formánek - kytary, David Velčovský - bicí, Michael Vašíček – kytary – mandolíny - baskytary, Štěpán Baloun - klávesy a Radim Zenkl – flétny a mandolíny. Tato sestava velkých „střelců"a mistrů svých nástrojů zaručuje poutavou hudební atmosféru, podporující frontmanovo osobité podání vlastních písní.

CD vychází u příležitosti osmnáctých narozenin kapely osmnáctého května 2018 a bude k dispozici jak ve hmatatelné podobě v kamenných prodejnách, tak v datové podobě na všech důležitých hudebních portálech. V rámci křtícího turné kapela mezi 21. a 27. květnem projíždí republiku a zahrála či zahraje v Praze v Malostranské Besedě, v Brně, Ostravě, Frýdku-Místku, ve Zlíně a na dalších místech.

V létě připravila kapela chystá další ročník vlastního koncertního projektu Castle Tour. To je cyklus koncertů v nádherných prostředích Českých kulturních památek, na nichž Pozdní Sběr účinkuje spolu s mnoha známými kolegy a hosty, jako napříkladAG Flek, Jaroslav Samson Lenk, či kapela Nezmaři. Níže zveřejněná místa turné.


Added: 25.05.2018, martin

Related photos