Na jaře startuje nový projekt FAJNA PARTY TOURnovinka

Jelikož zima je již za námi a čekají nás dny plné krásného počasí, můžeme se začít těšit na nový hudebně/kulturní projekt, který připravuje hudební a produkční agentura AAA produkce ve spolupráci s kapelou MARIAN&333.
FAJNA PARTY je symbolem skvělé zábavy pro všechny věkové kategorie, která začíná koncertní minitour – tři města, tři koncerty, tři kapely. Tour ve znamení trojek přinese hudební show pro všechny fanoušky popové, rockové i punkové hudby.

Hlavním tahákem bude jistě Pop-Rocková kapela MARIAN&333, která má za sebou od roku 2005 stovky klubových i open-air koncertů a postupně se dostává do hledáčků českých rádií i televizí. Sparing partnera jim bude dělat Punk-Rock´n´rollová kapela Erar Ešus, která nedávno vydala své debutové album a vždy ještě jedna známá kapela z daného města.Termíny tour jsou již vypsány a bližší informace naleznete na webových stránkách kapely marian333.cz

25.4.2015 – Havířov, klub JAZZ
15.5.2015 – Nový Jičín, klub DRAGO BAR
23.5.2015 – Ostrava, klub TUGA BAR

V Ostravě se bude „zamykat“ klubová a zároveň otevírat letní festivalová scéna. Všichni návštěvníci si jistě přijdou na své, jelikož v rámci vstupenky za lidovou cenu 90 Kč se můžou těšit na různé dárečky od naších partnerů koncertu.

Že FAJNA PARTY nebude jen o hudbě, to nás její autoři přesvědčí již v letních prázdninových měsících, kdy připravují především pro rodiny s dětmi jednodenní venkovní akce, kde bude pro děti připraveno divadlo, klaun a další atrakce.

Dále zde bude připravené skvělé občerstvení, workshopové stánky, tombola, fotbalový turnaj, kytarový seminář, zajímavý host, koncert kapely a závěrečná afterparty. Akce se bude konat vždy v jeden víkendový den prázdnin a to od 14:00 do 22:00.

„Loni jsme pořádali v Ostravě takovou Fajnou Party , která se setkala s velkým ohlasem veřejnosti, a proto jsme se rozhodli rozšířit jejich pořádání i mimo Ostravu, tak, aby jí mohli navštívit i obyvatelé okolních měst.“ Říká hlavní organizátor akce Marian Olašin.

Projekt FAJNA PARTY slibuje opravdu mnoho a my se tak budeme moci přesvědčit již 24. Dubna, kdy startuje klubovým koncertem v Havířovském JAZZ klubu.


Added: 20.03.2015, martin

Related photos